Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy problémám óvódás...

Rami** kérdése:

Van egy problémám óvódás koromban egyszer meg aláztak és kinevetek akkor még nem tűnt súlyosnak a dolog de ahogy nőttem úgy lett rosszabb és most 13 vagyok nem merek közöségbe menni mert félek hogy ki nevetnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Most így írok tovább és egyszerűen nem értek szót a többiekkel nem nagyon merek kérdezni hogy mondjuk egy osztály társamnak van csipsze és kérnék de nem merek mit csunáljak evvel??? van olyan is hogy ott vannak a barátaim probálnak rángatni itt nálunk a falu napra és nem mertem nem mertem játszani beszélgetni! és olyan rossz lett! azért most kétrdezem mert mindjárt kezdődik a suli és meg szeretnék változni beszédben!
2011. aug. 25. 14:51
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Én se nagyon szeretek közösségbe menni mert úgy érzem hogy mindenki engem néz, és valamiért nagyon nem szeretek társaságba lenni...
2011. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát az szar ja még van valami még itthon is zavarban érzem magam még ha fekszek is vagy ilyesmi pedig egyedül vagyok egy szobában
2011. aug. 25. 15:35
 4/5 anonim válasza:
Velem is így van,pedig régen nem volt semmi baj. Ha vannak barátaid, az nagyon jó, mert nekem nem voltak, és 2-szer ilyen rossz volt. Szerintem meg kell értened hogy mi az oka annak hogy így viselkedsz. Az öltözködésed, az hogy talán egy kicsit duci vagy, hogy pl. olyan társaságban vagy ahol a gyerekek gazdagok, te pedig nem vagy az, vagy valami ilyesmi, és ha megértetted az okot akkor tegyél valamit ellene!!!
2011. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rush02 válasza:
Emberundor....kb :P kiskorodban bántottak ami berögzült. Meg kell tanulni, nem neked, az agyadnak azt, hogy hogyan kell leszarni a nép véleményét. Utána olyan sikeres és boldog leszel amit elképzelni sem tudtál volna és szeretni fogsz az utcán sétálni. Tapasztalat
2012. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!