Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németország, Franciaország,...

Németország, Franciaország, Egyesült Királyság. A három közül melyik a legjobb, és MIÉRT?

Figyelt kérdés
indoknak légyszi ne azt írjátok, hogy azért mert ezt a nyelvet beszélem. köszi:)
2011. okt. 8. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Németország, mert ott a párom és remélem én is nemsokára ott leszek
2011. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anglia. Több a munkalehetőség,könnyebben befogadják a bevándorlókat mivel sok a nyugdíjas kevés az adófizető állampolgár,hogy melyikben jobb az életszínvonal azt nem tudom de azt tudom hogy élelmiszer árak ugyan azok mint itthon,sőt valami olcsóbb,de a legkevesebb amit kereshetsz,azaz a minimálbér közel 6 font/óra,az durva 1800ft.

sokan a szállás miatt vannak berezelve de semmivel se drágább mint itthon,sőt ha úgy nézzük olcsóbb is,itthoni bérekből 1 ember nem tud fent tartani egy 3 szobás lakás,ott az ottani fizetéssel nevetve.

2011. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha így kérdezed mindegyik nagyon jó, habár Franciaországban nem jártam és nem is éltem ott, de Anliában és németországban is éltem/élek.

Szerintem mindegyik csodálatos ország, mindegyikben jól éreztem/érzem magamat.


Anliába rengeteg segédmunkást keresnek, Némeotrszágba max öregápolókat, és kimondottan szakembereket. Szakemrbereket minden szinten, de ide nem kell kisegítömunkások.


Németországban élek és itt vana családom is. Itt a szociális háló nagyon jó. terhesgondozás, gyereknevelésben a legtöbbet adja az ország. a környezet kímélés a legjobb, még a városok levegöje is van olyan tiszta mint pl egy amerikai falunak. szóval szerintem a legélhetöbb ország (szerintem közel az egész világon-amivel német apósom nem ért egyett)Németország.

èltem USA-ban Angliában majd a szerelem hozott németországba, és azt mondhatom, hogy egy család számára ideálisabb hely nincsen.

2011. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Németország. Nekem nagyon békésnek tűnik, európa és az unió pénzügyi "nagyhatalma". Nagy történelem, szép tájak, igényesség stb... Ja és azt a nyelvet beszélem :D
2011. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És diplomásokat melyik országban várnak a leginkább? (pl. tanár?)
2011. okt. 8. 14:56
 6/10 anonim válasza:
74%
Attól függ milyen szempontból közelíted meg a kérdést. Ha több pénzt akarsz keresni akkor mind a három ideális, főleg Anglia és Németország. Amennyiben jól akarsz élni akkor Franciaország déli részét tudom javasolni. Angliába szinte mindig esik az eső, a hangulat is álmos, a bulikat általában nem angolok csinálják. Németország szinte ugyanez.
2011. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Anglia. Egyszerűen imádom. Pontosan nem tudom miért, de úgy érzem, hogy valahogy kötődök ahhoz a helyhez, és minden álmom, hogy egyszer elutazzak oda. Tetszik benne a sok zöld, a gyönyörű parkok, meg ott szerintem minden olyan gyönyörű.Nem is tudnék szebb helyet elképzelni. A másik kettőt egyszerűen csak szépnek tartom.
2011. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
NÉMETország
2012. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Anglia. Több a munkalehetőség,könnyebben befogadják a bevándorlókat." Ha a sok arab bűnözőt nézzük, akkor ez már nem annyira jó hír...
2012. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na meg a fanatikusokat...
2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!