Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ír ilyeneket?

Szerintetek miért ír ilyeneket?

Figyelt kérdés
Közeleg a 14. szülinapom.Mindenki azt kérdezi,hogy mit vegyen nekem,mi az amit szeretnék.Nem is gondolják,hogy én csak egy valamire vágyom:eltűnni.Végre meghalni.Soha sem értettem miért születtem meg,ha így kell élnem.Mindenki csúfol,mert ronda vagyok.Még a barátaim is,sőt a szüleim is.Senki sem szeret.csak a barátaim mondják,de nem tudom nekik igazán elhinni,hiszen tudom,hogy nem bízhatok meg bennük,mert ezt már rég bebizonyították.Nincs senki aki megértene,akinek elmondhatnám,hogy mit érzek.Még az anyám is utál.én ezt már nem bírom tovább.Csak azt szeretném,hogy legyen valaki aki igazán szeret.Aki elfogad olyannak amilyen vagyok,kívül,belül.
2011. okt. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Kamasz-panasz...
2011. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most mi is a kérdés?:)
2011. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne legyél már ilyen hülye!13 évesen még előtted áll az egész élet.Még rengeteg dolog vár rád és meg tudsz változni.Úgy, hogy légy szíves emeld fel a fejed és húzd ki magad, örülj, hogy élsz, hogy egészséges ember vagy, ne meghalni akarj.
2011. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyébként a kérdés(ed) tényleg értelmetlen.
2011. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó
2011. okt. 8. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
most mivan?
2011. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez rohadtul nem függ össze ;)
2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De összefügg csak erre az oldalra leginkabb idióták jarnak
2014. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!