Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Hogyan vegyem rá anyámat hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
sopronban lakok és korzettet fogok kapni, amit kicsit rosszul fogadtam de aztán megbékéltem vele. chaten megismerkedtem pár emberrel plusz barátnöm aki személyesen ismerek is korzettes és ő is eljönne. ez a buli szolnokon lesz és korzettes buli. anya gondja hogy ugy tervezem pestről a többiekkel megyek. megtudnám győzni valahogy vagy teljesen reménytelen? ha valami nem világos lécci kérdezzetek mert ez fontos lenne és nem sikerült tul jól leírnom, előre is köszi 14/L
2011. okt. 8. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé reménytelen. 14 évesen még túl fiatal vagy, hogy az ország másik felére egyedül, megbízható felnőtt felügyelete nélkül utazz.
2011. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rizsa elég bonyolult, de abból Te is kiszűrhetnéd, hogy:

Sopron - Szolnok, 14 évesen, ismerősökkel, teljesen kizárt, hogy rábeszéld.

2011. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pestig ő is eljönne, de ha akar akkor utána szolnokig is. csak én akkor már ismerőseimmel leszek de attól függetlenül ő is ott lehet azt nem mondtam neki hogy teljesen egyedül mennék.
2011. okt. 9. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!