Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyámat hogy...

Hogy vegyem rá anyámat hogy elengedjen koncertre?

Figyelt kérdés
ebben a hónapban másodszorra szeretnék elmenni de anyám már a múltkori előtt is azt mondta hogy ebben az évben ez volt az utolsó koncert aztán a legutolsót meg mikulás révén kikönyörögtem most is lesz egy koncert de nem hiszem hogy elengedne pedig a múltkor belátta hogy nem járok el sokat koncertekre mert szomszédunkban van egy lány aki gyakorlatilag minden hétvégén elmegy buliba azt csak reggel 6 körül ér haza én meg mindig haza érek azért 3 óra körül mire tudnék fogadkozni? jó jegyek, karácsonyi ajándék vagy egyéb tippek? légyszi segítsetek azért ilyen fontos ez a koncert mert egy lánnyal mennék méghozzá először máskülönben nem érdekelne hogy nem enged el egyébként meg ez az utolsó ( a tényleges utolsó)koncert ebben az évben.
2008. dec. 15. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ha addig jo sokat besegitela hàzimunkàba(felmosni,mosogatni,takaritani.porszivozni)lehet a szive megenyhül:)

Legaläbis én régen ezt a modszert vetettem be.

Màsrészt mondd meg neki,hogy küldessz sms-t is majd hogy ne aggodjon.

A karàcsonyi ajàndék se rossz ötlet.

Max,ha ennyire szigoru,kérd meg baràtnöd szüleit,hogy ök beszéljenek anyuddal!

2008. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
anyám még a barátnőmről se tudXD ugyhogy ez felejtős egyébként meg pont ma segítettem neki leolvasztani a mélyhűtőt de ő ezt természetesnek veszi mer azért gyakran segítek ha meg mégse segítenék akkor meg megsértődik
2008. dec. 15. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg úgy csináltam, hogy előtte gy néha elmentem séálgatni, vagy bárhová és akkor mindíg belátja hogy megbízható vagyok, nekem ez jött be.
2009. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!