Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan/milyen korulmenyek...

Hogyan/milyen korulmenyek kozott szeretned le elni az eletedet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hawaii, dizsi, napfény!
2009. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fecc ***** válasza:
81%
kaja,pia,nők
2009. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pont mint most ez nagyon jó csak szeretnék egy kertes házat még 2 gyerek és tökéletes!!
2009. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék egy szép nagy házat valahol angliában, és elég pénzt..de nem magam miatt, hanem azért, mert a gyerekeimnek áloméletet szeretnék biztosítani.
2009. ápr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy ha majd vissza kell néznem életem filmjét, egy szex- és egy akciófilm keveréke legyen
2009. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel szeretném leélni IZLANDON, egy kör alapterületű házban, sok mopsz-szal, angol és francia bulldoggal.
2009. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy tanyán szerető férjjel és sok gyerekkel.

Ha pedig megunjuk a természetet fel a pesti lakásba és irány "pörögni"!

2009. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most 13 éves lány vagyok.


1., Jövőre leszek nyolcadikos, utána a helyi gimnáziumba szeretnék továbbtanulni.

Mindenképpen leteszem a közép- vagy felsőfokú nyevvizsgát angolból és németből (Jelenleg mind a két nyelvet tanulom.)

Szívesen megtanulnék még pár nyelven beszélni, például olaszul, franciául és kínaiul.

Gondolkoztam már azon is, hogy

- "Mi leszek, ha nagy leszek?" / Elsősorban felnőtt :D \

- Pontosan nem tudom, de ezek közül fogok választani:

tanítőnő, műsorvezető, tévébemondó, nyelvtanár, tolmács, idegenvezető, újságíró.


2., Szeretnék Magyarországon belül élni, mert ide születtem, és nagyon szeretem ezt az országot. (Ha valami miatt nem sikerülne itthon maradnom, akkor Ausztriába / Németországba / Angliába / Ausztráliába költöznék el.)


Egy csendes kis erdő szélén szeretnék élni, egy rönkházban. A ház mellett erdő lenne, és kis patak csobogna. Minden reggel madárcsicsergésre ébrednénk. Ebben a házban a férjemmel, a gyereke( i )mmel és az Édesanyámmal szeretnék élni.

Tartanánk háziállatokat / lovat, kecskét, tehenet, baromfit / is.


3., Egy gyönyörű esküvőm lesz, habos-babos, fehér ruhában, természetesen templomban. Igazi "falusi" jellegű lakodalom lenne, legalább 100-200 vendéggel.


A férjem minimum 5, maximum 15 évvel legyen idősebb nálam. Legyen kedves, megértő, türelmes, jó apa / férj, szeressen kirándulni / túrázni / utazni, és nem utolsó sorban legyen csinos, jóképű, tiszta, káros szenvedélyektől (cigaretta, alkohol, drog) mentes.


Nászútra egy szép hegyi falucskába mennénk, ahol nekünk kell előállítani az élelmet: sajtot, tejet, vajat "készíteni", péksüteményt sütni, stb. stb.


4., Minimum 1, maximum 3 gyermeket szeretnék, de ez sok mindentől függ.


Fiúnév:


Flórián


Lánynevek:


Rozália, Lola, Janka.


Elnézést, hogy ilyen hosszú lett!

2010. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!