Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit terveztek mára? Előrelátha...

Mit terveztek mára? Előreláthatólag milyen napotok lesz?

Figyelt kérdés
:) Én már elég régóta fent vagyok, mert hétvégén lusta voltam tanulni, úgyhogy maradt a koránkelés, így aztán délelőttre sulit, délutánra meg alvást tervezek a meleg takaró alatt. Na meg reménykedem, hogy ma már befűtenek majd (panel), mert utálok pulcsiban aludni.
2011. okt. 10. 04:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy órán belül indulok dolgozni!
2011. okt. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És elég semmilyen napom lesz!
2011. okt. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kb 1óra mulva megyek a buszhoz és go suliba:( Nincs kedvem semmihez, a napom sz*r lesz, itthon áll a bál, a barátommal a szakítást tervezem, nincs kedvem az emberekhez, legszivesebben meghalnék
2011. okt. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Munkáz keresek.
2011. okt. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Munkát"
2011. okt. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

dolgoznom kellett volna, de ellustálkodtam az estét :) Nemsokára kell a család. Férjem dolgozni, lányom reggelizik, én meg rohangálok egész nap.

Nálunk legalább fűtenek :)

2011. okt. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kel*
2011. okt. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8ra megyek ki az osztálytársaim elé. Elmegyünk Pálinka főzdébe ott körbe nézünk. Majd később szalonnát sütünk. ( időtől függ ) Majd ők 12.20 körül elindulnak haza én meg jövök haza éés szerintem én is alszok egyet délután.
2011. okt. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel pénteken benyalhattam valamit és hazajöttem, az akkorra tervezett munkát próbálom gyorsan bepótolni, hacsak a főnököm ki nem talál valamit hirtelenjében. Ez leszámítva eléggé átlagos napot várok.

Este meg alszom korán, mert picit még bújkál bennem valami. Annyira nem rossz, hogy itthon maradjak, annyira viszont igen, hogy ne érezzem magam 100%-osnak. Meglátjuk, lehet ma is hazajövök, vagy holnapra derül ki, hogy vírus, és akkor a fél iroda hazamegy... Remélem nem vírus és nem fertőzök - az csak kijött volna rendesen az elmúlt napokban.

2011. okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én két óra múlva indulhatok munkába, majd délután suli, aztán haza és fekszek le aludni. És nálunk már van egy kis fűtés =).
2011. okt. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!