Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit terveztek nyárra, vagy...

Mit terveztek nyárra, vagy mit reméltek, mi lesz nyáron?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
remélem lefogyok nyárra. Végre nem kell mennem sehova és pihizhetek. Sokszor jobb ha nem megy az ember nyaralni, pl engem mindig kizökkent és utána nem tudok úgymond visszaállni.
2010. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is addigra le szeretnék adni pár kilót. :) Sok sikert a fogyókúrádhoz. :)
2010. jan. 30. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
buli buli barátok barátok (:
2010. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Óóó hát hol lesz az még...XD Egyébként barátokkal szeretnék lenni, sokat pihenni, mindenfelé járni, NAPOZNI sokat...ááá de jó lenne, ha vége lenne a télnek...
2010. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Remélem, addigra meglesz a diplomám, a lakásom, és elkezdhetem szervezni a több évre szóló tanulmányaimat és munkámat az Egyesült Államokban egy világhírű cégnél, amihez már csak az kell, hogy kint legyen hol laknom (ennek majd a nagykövetségen utánajárok, tudnak-e segíteni, de már néztem lakhatási lehetőséget), legyen meg itt a diplomám, és legyen egy kezdő pénzem, az esélyt megkaptam, olyan álmom válna ezzel valóra, ami sokaknak tényleg csak álom.
2010. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék lefogyni nyárra:D Meg találni vmi diák munkát.Jó lenne.Aztán sok-sok buli,reggelig táncolás,hülyülés,barátok,alvás,pihizés-ha nem lesz meló-megyek strandolni,pasikat nézni,napozni,fürdeni,táborba,balcsii:)megyek meglátogatni unokatesóimat,nagynénémet,barátnőmet ország másik végébe.Egész nap lustálkodni,néha kockulni,annyit amennyit csak akarok.És nem kell tanulni,korán kelni...folytassam?:D

Jajj csak tartanánk már ott!:)

2010. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

-10kg

-buli

-balaton

-kocsma

-egy nő

-buli

-party

-kocert

-fesztivál

-buli

-buli

jah meg BULIIII

2010. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-fogyni

-szépülni

-sok séta

-fürdés

-buli

-pihi

-edzés

-találkozás a szerelmemmel(L)(K)

-egész nap kint lenni

-barnulni

-MELEGEDNIII:D

2010. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szebb jövő.
2010. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!