Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még általános iskolás vagyok...

ADEMSTER199 kérdése:

Még általános iskolás vagyok 8. -os és van a 7. osztályban egy cigánybanda akiknek én semmit nem ártok de ők ha má egyszer ránézek az 1 ik re má ütnek. Má nagyon unom nem tudok semmit tenni. Mert hameg vissza ütök jönn az összes most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apámat nem akarom behivni akkor meg még jobban baj lessz. Most mit tudnék tenni?
2011. okt. 10. 12:14
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
ne néz rá egyikre sem
2011. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
mond hogy ingyen kenyeret osztanak a tesconál.
2011. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik, hogy jó lesz ha leállítják magukat, mert jók a kapcsolataid, és csak egyszer kell szólni az illetékesnek, hogy végleg lekapcsolják őket.
2011. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
te nem vagy véletlenül cigány? (az írásod alapján)
2011. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem
2011. okt. 10. 19:01
 6/11 anonim válasza:

Nézd mikor én annyi idős voltam mint te akkor egy nagyon jó osztályközösségbe alakult ki, ahol mindenki bevédett mindenkit. De volt az osztályban egy 18 éves cgyerek aki eleinte mindenkibe belekötött. Na mi fiúk eldöntöttük, hogy ez így nem mehet tovább ezért egyik szünetben körbeálltuk (kb 15-en) és megmondtuk neki, hogy nem frankó amit csinál és csodák csodájára ezután nem volt vele semmi gond teljesen normális lett a felső 4 évén keresztül. Ezek után mi is máshogy viszonyultunk hozzá és egy teljesen más embert ismertünk meg.


Nem tudom, hogy nálatok milyen az osztályközösség, de szerintem beszélhetnél a haverjaiddal az osztályon belül sőt ha gondolod akkor még az évfolyamod többi osztályából is beszélj egy két haverral utána egyik szünetben menjetek oda mindannyian és mondjátok el hogy jó lenne ha abbahagynák amit csinálnak máskülönben következőleg nem csak beszélgetni fogtok, hanem kicsit durvábbak lesztek.

Hidd el meg fogja tenni a hatását,ha azt látják, hogy ha beléd, vagy az egyik haverodba belekötnek akkor pl egy egész évfolyamnyi fiú megy oda rendet tenni. Nálunk legalábbis ez a módszer 100%-osan működött.

2011. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De egy baj van az hogy kapásból csak3-an vagy 4-en tudnánk körbe venni mind a 3 cgyereket.Mert a többit vagy fosik vagy lány és a többi meg nylja a seggüket.Meg ezek nem olyanok hogy odamegyünk oszt Álljál le mert ez igy nem jó hanem ezek kötekedösek mondjuk pl:ha azt mondjuk neki hogy megverjük akkor mondja gyeretek oszt hivja za összeset
2011. okt. 15. 18:12
 8/11 anonim válasza:
Gyűjtsd össze azt a pár normálisat és agyabugyáld el azt a sok hülyét,gyerünk.
2012. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A másodiknak: Ez kurrva jó volt xDD
2012. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ori Peter válasza:
Verd meg oket a g@cibe! (Egy Skinhead)
2016. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!