Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni, ha pletyká...

Mit lehet csinálni, ha pletykálnak az emberek rólam?

Figyelt kérdés
Szorgalmas,jó tanuló vagyok,szeretnek a tanáraim,emellett rengeteg barátom/barátnőm van,nagyon társasági lény vagyok,szeretnek.Mégis van 10-15 ember,akik egyszerűen minden hülyeséget elterjesztenek rólam.A bulikban nem szoktam részeg lenni,bár gyakran (havi 2-3 alkalommal) járok,nagyon ritkán fordul elő,hogy illuminált állapotba kerülök (első alkalommal fordult csak elő).A múlt héten is csak egy koktélt ittam,semmi bajom nem volt,mégis olyanok terjengenek rólam,hogy részegen 10 sráccal smároltam (jobban kijövök a fiúkkal,mint a lányokkal),holott egy ideje udvarolgat egy pasi,úgyhogy nem is igen van késztetésem az ilyesmire.Mindenre emlékszem,mivel nem voltam berúgva,tanúim is vannak.De ez a buta liba (már elnézést) olyanokat mond rólam,és nagyon rossz,hogy úton-félen megkérdezik,hogy igaz-e...Mit lehet az ilyennel csinálni?
2011. okt. 11. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván csak irigy. Beszélni kell a fejével, leállítani, vagy nem foglalkozni vele és majd megunja. (vagy megölni)
2011. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joyce ***** válasza:
Hogy mit lehet csinàlni ilyenkor? Èn elmondom, közöld a lànnyal ,hogy , mivel a hàtad mögött beszèl,elèg jò poziciòban van ahhoz, hogy kinyalhatja a s@gged.Ne foglalkozz ilyen emberekkel,nem èri meg .
2011. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!