Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rosszindulatú a mostani...

Miért rosszindulatú a mostani generáció?

Figyelt kérdés
Biztos régen is voltak ilyen emberek de a mai világban rengeteg. ( tisztelet a kivételnek:) ) Állandóan csak a pletykálkodás megy de nem csak a nőknél a férfiaknál is ugyanúgy... Új osztályba mentem és 4-5 lány állandóan kibeszél engem... Tegnap nem voltam iskolába és akkoris róla beszélgettek. Elég unalmas lehet az életük,hogy másokkal foglalkoznak.Pedig nem öltözködök kihívóan sem, átlagos vagyok. Előző iskolában meg a fiúk voltak elég bunkók velem... Egyikse jobb a másiknál. Egyébként 17 éves lány vagyok.
2011. okt. 11. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyenekről azt szoktam mondani, hogy nincs életük. De ez nem igaz, mert a szomorú az, hogy ezeknek EZ az életük. Talán a saját önértékelési problémáikat próbálják leplezni más emberek ócsárlásával, vagy ami a gyakoribb szokott lenni, hogy így próbálnak beilleszkedni egy csoportban, amiben csak a "fővezér" ilyen gonosz, és rosszindulatú, a többi talpnyalója meg hozzá igazodik.

Mondanám hogy vágj vissza, ha bunkók veled, de sajnos sokat nem érsz el vele, mert észhez térni nem nagyon fognak, főleg, hogy elég valószínű, hogy nincs is nekik olyan :) Meg persze, az örökérvényű mondás: "Hülyével ne vitatkozz, mert még összekevernek vele!"


18/L

2011. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen igazad van. :) Amúgy nemérdekelnek... Már nem foglalkozok velük. Rájöttem semmi értelme.
2011. nov. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!