Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rosszindulatú...

Mit tegyek? Rosszindulatú pletykákat terjeszt rólam egy lány az osztályból.

Figyelt kérdés

Nem értem, miért, tényleg nem csináltam semmit.

Múltkor megkérdeztem, hogy mi baja velem, miért mondta azokat, erre másnapra elterjesztette, hogy "meg akart verni, csak mert elmondtam az igazat"!

Gyerekes, és nagyon rosszul esik, az is, hogy terjeszti, meg az is, hogy vannak, akik hisznek neki.

Hogy mutassam meg neki, hogy velem ilyet nem lehet csinálni?


2010. okt. 16. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hát vagy sz*rd le és röhögj rajta egy jót, ugy hogy mindneki hallja, vagy tényleg tépd meg.
2010. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy sza"rd le, vagy tényleg ordítsd le a lányvécében, hogy minek terjeszt hüleségeket. Ha visszadumál, egy kis tetlegesség is belefér. Szerintem ugysem fog érteni a szépszóból.
2010. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább örülj hogy veled 1 ember csinálja csak ezt...Az semmi.Nekem az egész volt osztályom ezt csinálta,mióta elmentem,még azóta is engem beszélnek ki.Féltékenyek...Ennyi az egész,semmi több.

Nem bírják elviselni ha valaki jobb náluk valamiben,ezért mindenféle mocsoknak próbálnak beállítani.Ilyenek az emberek,én mondom szokj hozzá a gondolathoz,mert mindig lesz vki aki tönkre akar majd tenni.

Igen,ilyen mocsok világban élünk.

13/L

2010. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Verd meg,ha a tanárok is utálják még örülni is fognak neki.Tapasztalatból mondom.Általánosban felsőben kezdődött a 'pályafutásom'.7.ben megvertem egy 8.-ast mert csesztetett és egy osztálytársammal kedtem el verekedni,mert nem akadt le,de ez félbeszakadt mert egy tanár odajött.szintén 7.-ben volt egy döntetlenem tesi órán egy másik 8.-assal.8.-ban alaposan megrugdostam azt az osztálytársam.Ha kemény vagy nem szívóznak veled :D Én ezekért nem kaptam semmit,mert az összes csajt utálta az összes tanár meg a 3/4 iskola és még népszerű is lettem.Azóta máshova járok ott nincs ilyen gond...még.

17/L

2010. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*kezdtem
2010. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez h*lye nehogy az iskolában verekedj. várd meg míg kijön, legalább. nem mindenhol fogadják így a tanárok, én csak egyzser kaptam bele picikét egy lány hajába és majdnem kirúgtak érte, nem ha még megvertem volna... pedig ő se volt épp kedvenc.
2010. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Anyád hülyézd utsó úgy hogy nem ismered.Olyan suliba jártam ahol meg volt engedve...Különben aki nem szolgál rá azt nem bántom.Nem bírom azokat akik rögtön hülyéznek ha ilyet olvasnak.Képzeld bele magad a helyzetbe,ha neked menne hogy minden szó az lenne feléd,hogy: hülye,k*rva anyád,p*csa,le*zbi ok nélkül hogy tűrnéd? le tudnád sz*rni őket?

Ja hogy ilyen lennél? akk nem szóltam...de ha nem,akkor lehetnél inteligensebb és nem kezdenél el azonnal hülyézni.

Sajnos én nem tudok ignorálni senkit aki ok nélkül csesztet.

Bocs a csúnya beszédért.

2010. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!