Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy annyira...

Volt már olyan, hogy annyira nem szerettek valakit, hogy szinte gyűlöltétek? És legbelül a halálát kívánnátok?

Figyelt kérdés

Én sajnos a hülye nevelőapámat nem bírom elviselni,

egész nap üvöltözik meg az a pofátlan stílusa ami van,

egyszerűen elviselhetetlen és annyira irritál,hogyha meglátom akár egy képen vagy akárhol sírógörcs tör rám és a hányinger kerülget,szert legszívesebben leokádnám vagy leköpném! Tudom,hogy a halálát még a legrosszabb ellenségednek sem kívánhatod,de ő neki egyszer agyrázkódása volt élet-halál között volt,de benne egy cseppnyi szomorúság sem volt,sőt kellemesnek tartottam,hogy nincs itthon és béke van. Mivel,hogy mindenki utálja! Anyu néha alkoholhoz nyúl,mert nem tudja őt elviselni,de nem tudunk innen elköltözni mert nincs hová menni! Mindennap egyre erősebb bennem az érzés,hogy mennyire gyűlölöm,mert tönkre teszi az életünket!!

Még sohasem utáltam egy embert sem ennyire,és soha nem láttam senkit aki ennyire gusztustalan mint ő!!!

Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett! :S

Szóval ti még nem voltatok ilyen helyzetben???

Tudnátok írni tanácsokat,hogy hogyan viseljem el könnyebben?

Köszi előre is.. :)


2011. okt. 12. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán próbálj meg minél kevesebbet tartózkodni a közelében.

Van pár olyan, akit annyira gyűlölök.Például azok, akik ha kell, ha nem , töröltetik mások kérdéseit , csak mert nekik nem tetszik, életük egyetlen szórakozása, hogy mások kérdéseit farkcsóválva jelentik imádott moderátoraiknak.Valamelyik féreg jelentette már az én kérdésemet is, pedig nem volt se vicces, sem kamu, csak az az idióta a fejében lévő fűrészporral nem tudta ezt felmérni.

És persze néhány volt kollégám is van,akiket nem sajnálnék, ha "melegebb éghajlatra" költöznének.Ők is az ilyen "itt fúrok, ott nyalok" típusba tartoztak.Nos, ezeket én is tűzzel, vassal igyekszem "irtani".

2011. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egyik osztálytársam egy roh*dék k*rva. Valamiért nagyon utál engem, de ezt persze nem közli nyíltan, ahhoz nincs gerinc benne. Előttem játsza az agyát, hogy mennyire segít mindenben, meg az én véleményemet támogatja, valójában meg elmond minden rossznak. A legjobb az egészben, hogy annyira hülyének néz, hogy azt gondolja, nem is tudom a valós véleményét magammal kapcsolatban. Ez nem is lenne önmagában gond, mert mindig is magasból lesz*rtam, hogy idegen emberek mit gondolnak rólam (mert számomra ez a seggnyaló egy idegen, átnézek rajta, mint egy ablaküvegen). Azért vagyok most bajban, mert nagyon tetszik egy lány, aki elég jó viszonyban álll ezzel a ringyóval. Jobb alkalom nem is kellene neki, hogy bemocskoljon előtte és össze-vissza hazudozzon a lánynak, és miatta ne lehessen semmi köztünk. Egyébként elhatároztam, ha ezt valóban megcsinálja, olyan pofont kap tőlem, hogy még egy hét után is égni fog a bőr a képén! Mert az egy dolog, hogy ő a sötét agyával mit gondol rólam, de mások előtt nem fog megalázni, az biztos! Hát őszintén megmondom, ezt a kétszínű kígyót szívesen látnám holtan, vagy legalábbis takarodna el minél messzebbre az életemből. Szerencsére már csak másfél évet kell lehúznom vele, aztán utána úgysem látom azt a nyomorék pofáját soha többet!

De jó volt ezt így kiírni magamból!

2013. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!