Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokhoz testileg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokhoz testileg nem vonzódnátok (annyira, hogy nem kívánnátok már a szexet sem), de amúgy szeretitek őt belülről maradnátok vele vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez barátság.
2011. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy kb. 10 éves kapcsolat, és van 1-2 gyerek, akkor maradnék. (Minden szerelem átlényegül szeretetté, barátsággá egyszer). Ha még nincs család, és friss a kapcsolat, akkor lépnék. Le.
2011. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek.
2011. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért. Ha valami testi-lelki probléma miatt nem kívánnám a szexet ideiglenesen, viszont az intimitás, az érintések, az ölelkezés stb. jól esne, akkor természetesen vele maradnék.

Viszont ha valakihez abszolút nem szeretek hozzáérni, csak szimplán kedvelem, mert olyan rendes, az meg inkább barátság. Akkor, ha nem több tíz éves kapcsolatról lenne szó, nem maradnék.

Szerencsére még nem jártam így, hogy összekevertem volna a szerelmet a barátsággal, azért pedig folyamatosan teszünk, hogy a szerelem ne hűljön ki barátsággá, hanem kiegészüljön barátsággal.

2011. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha valaki a párom, akkor azért az mert szeretem és vonzódok hozzá. Ha bármelyik is nem lenne akkor nem jöttem volna össze vele.
2011. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez idővel alakult ki. Elején se volt az, akire tökéletesen vágytam, de mára idáig jutottam...:S
2011. márc. 22. 00:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az a baj, hogy már az elején is gondok voltak. Nagyon azt sem tudom mondani, hogy valahogy próbáljatok meg valamit visszahozni a kezdeti szenvedélyből, mert már az sem volt akkor annyira tökéletes.

Ha nem köt hozzá gyerek, ha még fiatalok vagytok, akkor lehet, hogy be kellene látni, hogy tévedés volt.

2011. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem!


Ez a barátsággá szelídült szexmentes hosszú kapcsolat is akkora baromság, hogy valaki elhiszi, hogy ez normális... :S

2011. márc. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó véleményét osztom!

Lehet, hogy önzőnek fogok tűnni, de ha valakihez nem vonzódom már kezdetektől, csak szeretem mint embert, azzal nem jönnék össze/nem maradnék együtt..

A szexet leszámítva minden rendben van köztetek? Nem lehet esetleg, hogy egyébként is lenne valami probléma a kapcsolatotokban, ami még nem körvonalazódott benned teljesen, és így reagálsz rá?

2011. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Voltak veszekedések, de nagyon sokat változott a barátom. Szeretek vele lenni, de nem kívánom-még csókot sem-, régebben is volt így, de egy idő múlva minden rendben volt, viszont most már vagy 2 hónapja vagyok ilyen hülyén...ez nem azt jelenti, hogy szex/csók mentesen vagyunk, csak keveset.
2011. márc. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!