Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy 1...

Szerintetek ciki ha egy 1 évvel fiatalabb fiúval kavarok? :S

Figyelt kérdés
16/l
2011. okt. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

yaah tökre cikcsy én a hejedbe mán elástam volta magama :3

nah deh fel a fejjelh még wan kiúth hagyagold a sráccsit tagadd leh a barinőid előtt és akkor lekopikh rólad.... nálam bejött :$$$ nopara csak idsebb pascsit szegy fel akkor leszelh ügycsi :3


16/R

2011. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj de olyan helyes mag ari meg minden, am. a barátnőim ismerik és mondják h ne veszitsem el meg minden, de ahhhh nem tom ://
2011. okt. 12. 12:12
 3/7 DannyZuko ***** válasza:
ha 23éves lenne az cikibb lenne... de tutira az lenne ám a szubcsi tutcsi menő manó... úgy sokall nagyobb ribinek tartanának. tök jóóóó. Egy évvel fiatalabb teljesen szuper hozzád... Akkor is ennyire zavarna, ha te 34 ő pedig csak 33 lenne?
2011. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XDD nem nagyon értem miről beszélsz, de remélem ezzel azt akartad mondani h nem ciki :DDD
2011. okt. 12. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az első válaszoló vagyok. Te kicseszett nagy h*lye p*csa lehetsz, már megbocsáss. Az első lényegében érdemtelen válaszra pozitivan reagálsz, míg a 2. válaszoló írása (ami legalább némi jelentéstartalommal bír) a felfogóképességed határát súrolja. Ezt a cukcsis izés választ hülyeségnek szántam, de látom magadra találtál benne. Tudom, nem ismerlek ne ítélkezzek, de hát érted...

Leegyszerüsitem a te szintedre a 2. válaszoló által írt dolgot: Nem ciki.

Remélem okosodsz, jó szerencsét!

2011. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
xdd jól van na, tudom szőke vok :DDD
2011. okt. 12. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

"tudom szőke vok"

Nem, nem ezt mondta. Arra célzott hogy te a szemétdomb legalja vagy, olyan irtóan elmaradott szellemi képességű lény hogy még a fogyatékosok intézetébe sem vennének fel, ráadásul ezen szint mellé társul még az is hogy egy hatalmas nagy ribi is vagy. Így már világosabb?

2011. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!