Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy fiatalabb?

Figyelt kérdés
A barátom 15 éves (9.es) én meg 16 éves vagyok ( 10.-es) szerintetek ciki, hogy idősebb vagyok?
2011. szept. 30. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
nem 20L
2011. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem még a 2évvel fiatalabb is ment.
2011. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kicker ***** válasza:
Ha érzed hogy egy szinten vagytok akkor nem,de azért most már használj ránctalanitó krémet mert dobni fog egy fiatalabbért.Én szóltam!
2011. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenki.:D utolsó ezen jót nevettem, de nem úgy gondoltam, hanem, hogy külső szemmel nem furcsa, hogy alány az idősebb?:D
2011. szept. 30. 21:56
 5/10 A kérdező kommentje:
* a lány
2011. szept. 30. 21:56
 6/10 kicker ***** válasza:
Jah hogy külső szemmel?Na hát ez kemény,főleg hogy ki sem tudnám tippelni ki mennyi idős,ergo nekem fel sem tűnne és még csak el sem gondolkoznék rajta,amúgy is csak akkor foglakoznék ezzel a kérdéssel ha a lány egyedül van.Bár a lányok érettebbek néznek ki és ha mondjuk nem egy Harry Potter van melletted akkor szerintem okés de ne foglalkozz mások mi a fenét gondolnak,ha neked jó akkor legyen másnak is,nem?Szarni bele.A srácnak meg szerintem még jó is.
2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy ki az idősebb, csak 1évről van szó:D
2011. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már:DD 1 év semmi:P én 23/l vok és a barátom 19/f. Szerinted?? Hol érdekel?? Ha szeretem akkor csak az számít és semmi más. És senki meg se szólja.
2011. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De nem azért mondom de ha én találnák egy lányt akibe beleszeretek, és ő viszont szeretne, rohadtul nem érdekelne az se ha 5 évvel idősebb vagy 20 centivel magasabb lenne, és magasról sz@rnák arra, hogy a kívülállóknak mi a véleménye. Ha nektek jó együtt, akkor mit zavar, hogy ki mit gondol?


18F

2011. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

úgy érzed a homlokotokra van írva a születési dátumotok?? másnak ahhoz semmi köze akinek nem tetszik rámutatsz az ajtóra,hogy ott ki lehet menni.ennyi az egész ha ti jól megvagytok ha megvan az összhang akkor nincs azzal semmi baj..

:)

2012. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!