Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jobban válaszoltok egy olyan...

Jobban válaszoltok egy olyan kérdésre ahol kommentel mindig a kérdező is? Ti szoktatok -e kommentelni ha kérdeztek?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig figyelitek még a kérdéseiteket/válaszaitokat?
2011. okt. 12. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ..:D Egy komoly kérdést..és ha hasonló helyzetben vagyok, akkor figyelem, de amúgy nem különösebben. A megválaszoltaknál is mindig szelektálok,1-2 nagyon brutál kérdést hagytam csak ott.
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

én a sport kategóriában szoktam főként segíteni és ott bizony nem árt ha sűrűn nézi a kérdező a válaszokat mert elég sokszor kell vissza kérdeznem ahhoz hogy helyes választ tudjak adni neki.

azt meg nem szeretem mikor meg sem köszönik a válaszom,nem hogy pénzt nem keresek a válaszaimon sőt az időmet is rászánom és még egy köszönetet sem kapok néha érte.

2011. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, azt én is utálom mikor valaki kap egy tényleg hasznos választ a kérdésére, vagy akár egy oldalnyit is, és még csak meg sem köszöni... Azért ennyi alap lenne.
2011. okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt is szeretem ha baráti beszélgetés alakul ki. Ilyen chat jellegű.
2011. okt. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!