Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a legjobb bnőmmel?

Mi lett a legjobb bnőmmel?

Figyelt kérdés

Legjobb bnők vagyunk,Laura és én.Megismerkedtem Fannival, aki Laura bnője volt.

Fanninak és nekem nincs kapcsolatunk, Laurának van.

Egész nap a srácról beszél, ami nem is lenne baj, ó, én szívesen meghallgatom!:)Amíg ő a fiújával van, mi addig Fannival elvagyunk, együtt járunk sok helyre, több a közös témánk stb.Pár napja totál átfordult Laura. Vasárnap átmentem hozzá, és megint a szokásos nyáltengerét hallgattam, mikor egyszer átcsapott abba, hogy elkezdte szidni a volt barátomat.(akkor szakítottunk 3napja)Sírva mentem haza. Azóta se Fannival, se velem nem kedves, bunkózik.Pl most megyünk egy koncertre együtt, naaagy kegyesen megengedte h velük menjek aztán megszólalt:de nehogy késs!ezt is eszméletlen bunkón.Ha Fanni megkrédezi, hogy melyik terembe vagyok most, akkor Laura kibukik, és oszt mindenkit ezerrel. Azóta változott ekkorát h összejött a sráccal.Ja egyik nap megkaptam, hogy irigy vagyok a boldogságára(előzmény nélkül)Ezen is csodálkoztam...Am én 17 vagyok, Fanni 15, Laura 16


2011. okt. 13. 17:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Most hívott Fanni.. Laura őrjöng, mert megyek én is... Azt is titkolnunk kell, hogy Fannival ma beszéltem az iskolában.
2011. okt. 13. 17:38
 2/2 anonim ***** válasza:
Megbolondult , jöbb ötletem nincs.
2011. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!