Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van Kaposváronon vagy...

Hol van Kaposváronon vagy Kaposvárhoz közelében legális graffiti bolt ahol mindenféle graffiti-s eszközt lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Vagy egyátalán hol van ien bolt? Lehetőleg ne internetes rendelés legyen. És amúgy milyen árba vannak?
2009. máj. 1. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok válaszolni, mert Kaposvárott nem vagyok ismerős, de Pesten van ilyen üzlet, az a tuti, ha feljössz, egyébként csak web shopot tudok ajánlani, mondjuk az offline magazin webshopját.

Egy Montana kanna általában 950-1600 Ft. Mikor nekem ilyen ambícióim voltak akkor még drágább volt úgy emlékszem, mert majdnem elájultam, mikor megláttam mennyi, szóval maradtam papíron és pénzből meg ruhát veszek meg kajázok. Egy filcszett lehet akár 20ezer is, meg erre is már egy olyan felkapott divatos iparág van, hogy a boltban minden lósz*rt megvehetsz, külön montana grafit ceruzát, mappát, amivel otthon tervezgetsz, símaszkot, utazó táskát kutyafülét.

Begyöpösödöttnek fogok tűnni, de nem vagyok, mondom engem is érdekel(t) a dolog, sok barátom van akik fújnak egész jókat, (neeem kifejezetten a legál falra persze) nem csak százházas alkoholos filctollal rondítják össze a BKV-t aztán már fasza tehetséges és bevállalós gyereknek tartják magukat, ettől függetlenül szerintem jó, ha olyanokra is gondolsz, hogy mondjuk nálam - hiába vagyok nyitott rá - kiverné a biztosítékot, ha reggel arra kelnék, hogy bármilyen művészi igénnyel felfestett ábra virít a házam falán, hogy aztán pár száz ezerért vakoltassam újra, plusz műemlékre fújni az azért primitív bármilyen szép meg jó is mű. Bármilyen lejárt, de kul-tú-ra. :o) Különben kár sírni, hogy miért nem fogadják el ezt művészetnek az emberek.

Sok szerencsét!

2009. máj. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! amúgy nem illegálra gondoltam mivel nem igen tudok kivágni zsebből többszázezret ha majd kopogtat a rendőrség.. csak fel akarok készülni a nyári graffiti csatára.. tavaly is volt azt hiszem és most idén nevezni szeretnék.. addig pedig fatáblákat veszek és azon gyakorlok..:)
2009. máj. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!