Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyn zajlik a mcdonald's...

Hogyn zajlik a mcdonald's felvételi beszélgetés? Ugy értem mikor elmegyünk a beszélgetésre miket kérdeznek egyszerre hány ember van bent? És még annyit hogy elsőnek az étterembe miket kell csinálni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 18:55
 1/2 StephanieXx ***** válasza:

Felvételi elbeszélgetés:

-mit tanulsz,hol.Miért szeretnél dolgozni?Mit szeretnél elérni.(előre már gondolkodj,hogy mit fogsz mondani)

Egyszerre egy ember megy be.:)

Mikor tudnál dolgozni.Gondot jelent-e,ha mosdót kell takarítani.

Engem a Burgerbe úgy vettek fel,hogy mondtam,hogy a Mc-it szeretem,és soha nem voltam Burgerbe.

Szendvicseket,mosogatni,takaítani...stb:)

2010. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is Burgeres voltam régen, de nem lehet túl nagy különbség.

Beszélgetésnél egyszerre egy ember van bent. Tőlem megkérdezték, milyen iskolába jártam, van-e tapasztalatom már vendéglátásban, milyen nyelven tudok, mit gondolok a csapatmunkáról. Kérdezték, hogy mennyire vagyok pontos, mennyire tudok jól kommunikálni, stb. Kérték, hogy mondjam el egy pozitív és egy negatív tulajdonságomat. Erre emlékszem, de igazából ez már 4 éve volt.


Első napon arra emlékszem, hogy nagyon elfáradtam, pedig visszateknintve nem sok dolgom volt :) Megmutatták, mit hol találok, elmondták, hogy hogy mennek a dolgok, aztán beállítottak egy pozícióra, és egész nap azt kellett csinálnom, nem volt bonyolult, de azért nekem nagyon kellett elsőre figyelnem, hogy ne rontsam el. Két nappal később már kicsit nehezebb dolgot bíztak rám, és így tovább. Ezekben a gyorséttermekben elég jó rendszer van a betanításra, van egy struktúra, amit be kell tartani. Elég könnyű megtanulni, viszont kell némi rátermettség, hogy az ember össze tudja hangolni a munkáját a többiekével, és azzal, amit a forgalom megkíván.

2010. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!