Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Hogyan szerezzem vissza a legjobb barátnőmet, meg a többieket? Sürgős

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki az összes barátomat elszedte tőlem, köztük a legjobb barátnőmet is, ami nekem nagyon fáj. Mindenhova együtt mennek, inni, koncertekre, bulizni, én meg eddig nem nagyon mentem, mert anyámék nem engedtek, miután részeg voltam egyszer. Meg nekem nem hiányzott a részegség. De ha ez kell, hát megyek! Vissza akarom kapni a legjobb barátaimat, különben nagyon hamar ott találom magam, hogy elvesz tőlem mindenkit az a lány, mert utál engem, ellenem hangolja őket. Szóval szerintetek mi legyen? Minél több választ szeretnék, mert ez nagyon fontos nekem.

17L


2011. ápr. 24. 20:07
 1/2 anonim válasza:
Hát először is sztem ha csak így ott hagyott akkor nemm is a LB-d de ha annyira vissza akarod szerezni sztem légy vele kedves és mindig legyél vele még ha kínos akkor is és akkor lehet h az a másik otthagyja és sztem minden nap öleld meg meg lehet azt is h beszélsz vele és elmondod neki ami bánt.
2011. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól, hogy elmész inni, az nem jelenti azt, hogy részeg is kell legyél.
2021. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!