Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül kínából-Magyaro...

Mennyibe kerül kínából-Magyarországra a szállítás?

Figyelt kérdés
Szeretnénk interneten rendelni pár dolgot kínából, de nem tudtuk meg sehol, hogy mennyibe kerülne a szállítás Magyarországra. Ha valaki tud esetleg szállítót, vagy Kína-Magyar összekötő céget, azt megköszönnénk.
2011. okt. 14. 20:21
 1/2 anonim válasza:
húú nemrég rendeltem egy mikrofont és ingyen lehozták..odavan írva hogy mennyibe kerül :)
2011. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem egy db magyar oldalon található termékről beszélek, hanem egy kínai gyártógégről pl.


Szeretnénk több mindent rendelni és behozatni, elküldetni Kínából-Magyarba. Ez a fajta szállítás érdekel. Nem a Magyar honlapokon rendelhető termékek! Azt tudjuk, hogy oda van írva PL Vaterán is, de minket az érdekel, hogy más mennyiért hozat be több terméket. Ők is kínából rendelik, és ha mondjuk én rendelnék a vaterán 500db kínai pólót, vagy bármit, az eladó mennyit fizetne a kínából való szállításért.

2011. okt. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!