Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a jó fenéért zavar az...

K.lau13 kérdése:

Mi a jó fenéért zavar az mindenkit, hogy nem szeretek tévét nézni!? Mi bajuk van az embrekenek, hogy szerintük tévé nélkül nem lehet élni?

Figyelt kérdés
Gépfüggő vagyok. Ennyi. És rengeteg mindent csinálok még. A tévére meg sz@rok, mert nermérdekel. Most mér nem tudják ezt fölfogni az emberek???
2011. okt. 14. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
komoly vagy
2011. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Mert ők valószínüleg a VV-hez meg a hasonló "valóság" show és társai agybutító média szennyet szeretik, és ha valaki nem ért velük egyet az szar ember..
2011. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen így van... de hát a barátaim is! am első válaszoló nemtom komolynak nem nevezném magam ink gépfüggőnek... bocs nem kötözködni akarok, csak mondom :)
2011. okt. 14. 23:51
 4/7 A kérdező kommentje:
A valóvilág meg stb. csak nagy baromság... azér meg megint nem nézek tévét, h a viván sp-t meg fluor tomikát bámuljam... ezen kívül mi van még? hiradó meg azt nézni, h ül egymással szembe két ember aztán politizál...... mer még ha jó film lenne, de az sincs! ÚGYHOGY CSAK EGY RAKÁS HÜLYESÉG SZTEM... szal második válaszoló: igazad van!
2011. okt. 14. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én is olyan vagyok, mint te. Napi 1-2 percre látom mi megy a tévében, mert néha elhaladok előtte, és annyi BŐVEN elég. Mindig elborzadok hogy mekkora szennyek vannak...

Szerencsére ez senkit nem zavart még, valószínűleg olyan emberekkel vagy körülvéve, akik nem igazán értelmesek... Sok türelmet és kitartást a továbbiakban. :D

2011. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
de aki a vv helyet a neten napiszart olvas az se sokkal értemesebb
2011. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az lehet de én nem olvasok napiszart... amőgy bocs, nem kötözköndni akarok, meg semmi, téleg... nekem igazából a net is arra kell, hogy legyen chat meg zene, aztán jónapot. sokszor nem is foglalkozok vele, csak megy a zene, amig tanulok, vagy például énekelek, ennyi... Amúgy harmadik válaszoló köszi a megértést, és igazad van, a barátaim nem túl értelmesek xD bocs ezt muszáj volt, mindig ezzel szivatjuk egymást... na szóval ki kíváncsi a valóvilágra?? MERT ÉN NEM!


sziasztok köszi a válaszokat :)

2011. okt. 15. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!