Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan érzésem van:ki szeretném...

Koci kérdése:

Olyan érzésem van:ki szeretném1x probálni a drogot de nagyon félek tőle mit javasoltok?

Figyelt kérdés
NE ITÉLJETEK EL de jó lenne hogyha tudnátok segiteni
2011. okt. 15. 09:22
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
100%

én azt javaslom és ez tuti beválik ha betartod hogy ne próbáld ki,és így félned sem kell tőle.

hát nem szuper ötlet?

nálam már 22éve működik.

2011. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen körülmények között ne próbáld ki, ha egyszer is kipróbálod bármelyiket akkor nagyon nehezen fogsz majd leszokni róla és ha túl sokat fogyasztasz el vagy a szervezeted érzékeny rá akkor totálisan tönkreteheted magad. Az alkoholról meg a cigarettáról könnyebben le lehet szokni mint a drogokról mert nincsenek olyan erős elvonási tünetei de persze azt is ésszel kell csinálni.
2011. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem vagy normális! ne tedd ezt magaddal, és még jó, hogy megkérdezted, mert most még felfogod, hogy mit mondunk.
2011. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne tedd
2011. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok mindenki van így, nem szégyen ez, én is kíváncsi voltam, kipróbáltam egyszer, nem volt olyan jó, mint amilyennek előadják, de kipróbáltam, már nem érdekel :D Persze van aki rááll megvan ennek a kockázata de egy alkalomtól ha ésszel csinálod és megfogadod magadnak h mondjuk félévente 1-nél nem csinálod többet akkor semmi bajod nem lesz...
2011. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bánomisén ***** válasza:

Nem ítéllek el, természetes, hogy kíváncsi vagy, most mégis inkább azt javaslom, hogy a drogokkal kapcsolatban inkább maradj kíváncsi és ne próbáld ki. Sokkal többet veszíthetsz, mint amennyit nyersz azzal, hogy megtudod, rád hogyan hat. Az egész életed rámehet. Feltételezem, nem az a célod, hogy drogos csövesként élj, hanem szeretnél normális életet. Abba pedig a drogok nem férnek bele.


Sokan halunk meg hülyén, mert nem próbáltuk ki (és nem bántuk meg), szerintem csatlakozz ehhez a klubhoz te is :-)

2011. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan társaságba keveredtél, amelyiknél alap a drog, akkor hagyd ott őket a francba, és nem fog kísérteni. Egyéb esetben fogalmam sincs minek akarod kipróbálni. Nekem eddig az ismerőseim, akik kipróbálták csak rosszat mondott a drogokról (!) és tiszta jó szándékból mondták, hogy ne legyek olyan hülye mint ők és ki ne próbáljam : D Bár erre nem kellett rábeszélni, amúgy sem kéne.

Foglalkozz szerintem mással, ne a droggal....

2011. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm midenkinek a segitséget nagyon hálás vagyok sikerült ígérem(megörzöm tisztaságom)nem drogozok SOHA.

REMÉLEM HA LEGKÖZELEBB ILYEN ELŐFORDUL SZÁMITHATOK RÁTOK.

nincs az a belső széthúzás nincs többé,olyan jó érzés HÁLÁS VAGYOK

2011. okt. 15. 16:38
 9/12 anonim ***** válasza:
úgy legyen :)
2011. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező és válaszadók: Ez így nem teljesen igaz, túl nagy általánosítás folyik. Inkább így fogalmaznék: SOHA NE PRÓBÁLJ KI SEMMILYEN OPIOID DROGOT.(Ezek pl:Morfin, Heroin, Kodein, Oxikodon, stb.) A Stimulánsokkal is vigyázz, de a kiváncsisággal is mert ha visszafolytod elhallgat, majd kis idő múlva 10szer olyan erősen tör ki. Egy füvescigitől semmi bajod nem lesz, és ha tényleg okos vagy akkor a halucinogének is csak jó irányba terelhetnek. (Ja és ne feledd: Alkohol és nikotin is drog, ráadásul nem is könnyűdrog).
2011. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!