Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha találnál 20 millió forintot...

Ha találnál 20 millió forintot DE a lakcím is ott lenne, aki elvesztette, visszavinnéd?

Figyelt kérdés

..háát..én nem tudom..

Egy részét?

Az egészet?

Vagy.......ö..ö......Hawai?:)


2009. máj. 1. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
ugyérted az utcán egy boritékba ? :DDD nem vinném
2009. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
remélem igen
2009. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

hát én megbeszélném a családdal, hogy mi legyen vele, de sztem úgyis azlenne h megtartanánk:D max küldenénk neki belőle egy 5-öst, "vígaszdíjnak", hogy így jártál, a többi a mienk:D mert ahonnan ez való ott több is van tuti. nekünkmeg jól jönXD

kár h ilyen kérdések elé sose állít a sors...XD

2009. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Igen úgy kellett volna feltenni inkább a kérdést, hogy a lakcím mellett még ott lenne egy lottószelvény is.

Mert akkor valószinűleg nem egy gazdag emberé hanem csak valakinek nagy szerencséje volt és akkor méginkább gáz.

Ha biztosan tudnám, hogy a pénz egy milliomosé nyilván nem vinném vissza.

2009. máj. 1. 22:21
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
nem vinném vissza..megtartanám.. jól jönne nekem is :p
2009. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

az első válaszoló vagyok

Aki 20 millát csak ugy hordoz az valszinuleg az meg is érdemli :D


De ha mondjuk egy pénztárcát találnék azt visszajuttatnám.

(már ha szimpatikus a személyin lévő kép:DDD)

2009. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

22:16-os vagyok


akkor szimplán megfelezném. neki is szerencséje volt, hogy megnyerte, meg nekem is, hogy megtaláltam mert elhagyta:D

és még jószívű vagyok:P

(hozzáteszem ha én veszíteném el akkor is fairnek tartanám mert mér vagyok balf.sz h elhagyom. ha meg valaki megtalálja és elküldi a felét legalább, azmár a mai világban nagyon jószívű embernek számít:D

2009. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Visszaadnám, vita nincs.
2009. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Es nem mondanam el senkinek, a csaladomnak se, nehogy valakinek eljarjon a szaja es kitudodjon, aztan jojjenek a kerdezoskodesek...titokban tartanam, beraknam bankba, es ott kamatoztatnam.
2009. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Rákeresnék iwiwen, ha szimpatikusnak találom, akkor visszajuttatok hozzá úgy 17 milliót. Ha nem, akkor csak 10-et. :)
2009. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!