Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha találnál 20 millió forintot...

Ha találnál 20 millió forintot DE a lakcím is ott lenne, aki elvesztette, visszavinnéd?

Figyelt kérdés

..háát..én nem tudom..

Egy részét?

Az egészet?

Vagy.......ö..ö......Hawai?:)


2009. máj. 1. 22:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%
A lottóval egybekötve már nehéz ügy.Biztos,hogy lenne pár álmatlan éjszaka a döntés előtt.Valószínűleg a felét visszajuttatnám.
2009. máj. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

Megnézném az adott címet és ha egy palota röhögve elmennék fagyizni és tervezgetnék,mit kezdek a pénzzel!

Ha középosztályú családé lenne,játszanék egy kicsit nyomozósdit,hogy hogyan is élnek,de szerintem a javát visszadnám.

2009. máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Én nem juttatnám vissza.Szépen csöndben sunyiban elkölteném :D
2009. máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
Én is azt tenném, hogy ha látszik a házukon,hogy milliomosok, vagy 3 merci meg 2 BMW áll a kapuban, nem biztos,hogy visszaadnám. Vagy csak egy részét. Ha nem pénzesek annyira, hiánytalanul visszaadnám. Lehet még jutalmat is adnának érte :D
2009. máj. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Avalanche ***** válasza:
81%
Visszaadnám, mert ha mégsem, rosszul érezném magam. Bár akkor meggondolnám, ha egy nagydarab skinhead vagy egyéb hagyta el...
2009. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Függetlenül attól, hogy ki hagyta el a pénzt, én biztosan megtartanám. Aki olyan hülye volt, hogy elhagyott 20 milliót, az magára vessen.
2009. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
Vennék rajta egy jó kis verdát:D
2009. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
KIderíteném ki az elhagyó, és hogy milyenek az anyagi körülményei. Ha látnám, hogy szüksége van a zsére neki is, a felét (na jó, jó a negyedét) visszajuttatnám. Ha valami gazdag ipse, bűntudatot nélkül vinném a bankba =D
2009. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
kicsit nyomoznék, kideríteném a család körülményeit, ha csórok, és csak vmi kölcsön, akkor visszavinném, ha gazdagok, akkor nem, ha vmi nyeremény, akkor a felét mondjuk.
2009. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaadnám,nem azért mert egy szentfazék vagyok,vagy úszkálók a pénzben,de rettentően megrémülnék ennyi pénztől..
2009. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!