Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt visszacsinál...

Hogyan tudnám ezt visszacsinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap leszedtem egy MP4 lejátszót, amit nem írt vírusosnak az internet, de szerintem mégis az volt, mert amikor belépek az Explorerbe akkor a böngészősáv eltűnik és csak oda húzva az egeret jön vissza, ugyan ez van a Tálcával is. A programot nem engedi törölni a Vezérlőpult/Programok telepítése-törlésében sem, egyszerűen nem csinál semmit. Hogy tudnám ezt megoldani, hogy újra jó legyen minden? Köszönöm előre is a válaszokat.


Ui: Bocs hogy ide írtam, de a Számítástechnika topikban nem kaptam választ és nem érek rá örökké várni.


2011. okt. 16. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!