Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy jó szellem sztorid?

Van egy jó szellem sztorid?

Figyelt kérdés

Kérlek ird le ha tudsz ilyet!

Öszinte,igaz történeteket várok!!!


2009. máj. 2. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Fú nekem volt már sok érdekes esetem. De ami a legdurvább volt nekem, a következő:

Kb 4 éve történt,még másik házban laktunk. Ültem a szobámban, pakoltam a könyveket. Először is..lekapcsolódott a villany!! De még a kapcsoló kattanását is hallottam, tehát nem áramhiba volt. Senki nem volt ott,csak én. Ki is szaladtam rögtön:D Aztán a másik..ugyanott a szombámban..a hifi bekapcsolt, elindította a 3-as cd-t, azon meg a 7-es számra ugrott...a szám címe magyarul az volt,hogy "idegen a közelben"..na akkor volt az,hogy a nappaliban aludtam vagy egy hétig! Olyan is volt, már az új házban,hogy egyedül voltam itthon, és a kutyám elkezdte bámulni a sarkot, felállt a szőr a hátán,morgott, majd megijedt és kiszaladt. Én semmit nem láttam ott..de mentem a kutya után, neki jobb a megérzése! Most ennyi jutott eszembe, ha lesz még, írok!

2009. máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
mikor kisebb voltam a papám meghalt és mikor eltemettük az nap este megjelent.csak a feje látszott ki a falból annak is a legtetején volt majdhogynem a plafonnál.nagyon megijedtem ezért átmentem az öcsém szobájába és együtt aludtunk de még ott is megjelent.Mérgessen nézett ránk mi meg bebujtunk a takaró alá és nem mertünk ki nézni alóla.tudni kell hogy a papánk nagyon szigorú volt hozzánk és sosem szeretett.mindig bántott minket kiskorunkba is mikor 2-3 évesek voltunk.a botjával vágott mindig fejbe minket.Ez igaz és komoly.Azóta hiszek a szellemekben.átlátszó ködös volt az egész feje.látszott mindene a szeme orra szája füle és haja.nagyon ilyesztő volt!!!valószinűleg el akart köszöni de valahogy az uccsó bucsú sem sikerült neki annyira:((mert meg ilyedtünk tőle)Neked volt kérdező
2009. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Volt! Meghalt az egyik nagyon közeli munkatársam,én nagyon szerettem őt,és egyik alkalommal mikor egyedül dolgoztam a helyemen,akkora durranást hallottam hogy majd infarktust kaptam,bementem a szomszéd szobába, és megkérdeztem a többieket hogy hallották e a durranást,de ők nem hallottak semmit,azóta nem dolgozok egyedül,közvetlen mellettem hallottam,mintha vki az asztalomra csapott volna.

Biztos mondani akart volna vmit és én nem figyeltem,nem is vettem észre,tavaly áprilisban halt meg ez a kollegám,és nagyon hiányzik nekem a mai napig is!

2009. máj. 2. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
ez szomorú!!és mégis milyen munka körben dolgozol hogy haláleset is volt?
2009. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rákos volt az illető,sajna!

Egyébként csoportvezető vok!

2009. máj. 3. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem ez történt meg!



[link]



Másnap meg esz kalapos embert láttam az ágyam végében.

Olyan nagy kalapja volt,hogy csak a lába látszott, Utána a sarokban valami fekete ködöt.

ELÉG DURVA VOLT!!!!

2009. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!