Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik lehetnek szellemek jelei?...

Petya14 kérdése:

Mik lehetnek szellemek jelei? Pl:kopogás, nem kapok levegőt, vagy csak úgy érzem h ál valaki mögöttem, ezek lehetnek annak a jelei hogy van egy szellem a házban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek annak a jelei h túl sok horrort nézel.

Pl a kopogás a bútorok hőtágulás miatti recsegése.

2011. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem nézek horrort
2011. márc. 7. 15:39
 3/8 anonim válasza:
Nem nem csak a fantaziad szulemenye szellemek valoban leteznek es az erzesed hogy valaki all mogotted helyes mertha ugy erzed akkor tenyleg all valaki mogotted a jelei egyebkent lehetnek olyanok is mint borzongas mikor a tarkod korul kiraz a hideg vagy tisztan erzed hogy nem vagy egyedul a szobaban
2011. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresztapám zoknija az orrom elé kerül akkor én sem kapok levegőt,elkékülök tőle és aki lát azt hiszi,hogy én vagyok az UFO.
2012. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A kopogás, és az, hogy úgy érzed nem vagy egyedül, valaki néz, valóban lehetnek szellem jelei.
2012. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

De amúgy ha azt olvasod, hogy a szellem jelei az, hogy valaki figyel téged akkor egyből úgy érzed, hogy figyel.

Bemagyarázod magadnak.

Amúgy szerintem is léteznek.

2012. aug. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lord Grammar válasza:

Először is: sok volt az LSD.

Másodszor: ez nagyon emlékeztet engem a hatodik érzékre :D

Viszont, ha ezt akarod hallani, akkor metafizikailag elképzelhető egy ilyen "szellem", viszont fizikailag nem.

2013. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kopogás: vendég(ek) érkezett, nézd meg ki az.


nem kapsz levegôt: fojtogatnak, büdöset fingottál, eldugult az orrod...stb.


úgy érzed áLL valaki mögötted: 1. Tényleg áLL ott valaki (most éppen élô emberre gondolok) 2. Skizofrén vagy.


Remélem segítettem...

2013. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!