Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én olyan suliba járok ahol...

Én olyan suliba járok ahol érettségit adnak csak, de itt nincs szalagavató, mert esti tagozat, ha utána mennék szakmára ott lenne szalagavató?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
te csak a szalagavató miatt akarsz tanulni?:D én is estibe járok és örülök hogy nincs szalagavató.
2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés is azért van, hogy majd valami blogoldalon, fb-on, stb. jó sokan "lájkolják". :)
2011. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valaki nem tudja... egyébként szakmán már nincs szalagavató :)
2011. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja? Szerintem nincs ekkora gyökér, aki azért akar menni szakmára, hogy utána legyen szalagavató. Ki szopatja magát 1-2 évig pluszba egy kis ünnepség miatt? :DDD
2011. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is estin lett meg az érettségim és a parasztlány3om úgy irigykedik rám haláláig hogy vígan örülök neki hogy ez az nekem meg van neki meg csak 8-áltlaánosos bizije van csak meg neki . háhá :)
2017. jan. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!