Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy engem...

Az normális dolog, hogy engem nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés
Komolyan nem..
2011. okt. 16. 22:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Háááát... Nem árt ha van, bár pénz nélkül is meg lehet próbálni a közegészségügyben.
2011. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
és mit cisnálnak ott velem? azt elfelejtetem írni,hogy nem bízok senkiben..magyrul csak a saját ökörségeimre hallgatok..
2011. okt. 16. 23:21
 13/31 anonim ***** válasza:
Az se érdekelne ha kapnál egy drága kocsit vagy elutazhatnál vmi szép helyre, vagy kapnál bármit amit szeretnél? Ilyenek se érdekelnek? Visszautasítanád?
2011. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem lennék tőle boldogabb szerintem..Ha szeretnének az emberek és sikeres lennék a suliban akkor talán..de már kezdem úgyérezni,hogy akkor sem
2011. okt. 17. 20:50
 15/31 anonim ***** válasza:

Ha boldog lennél akkor boldog lennél :D

Ezeket amiket mondtál rajtad áll hogy eléred -e vagy sem, többet tanulsz, haverkodsz. Próbálj tenni vmit mert így tényleg csak egyre roszabb lesz, küzdj!

2011. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Én mindent megtettem..de hát:(
2011. okt. 18. 17:33
 17/31 anonim ***** válasza:

De milyen céljaid vannak és hogy próbáltad elérni őket? Ha gondolod írd le hátha vmit nem jól csináltál csak nem vetted észre.


De kitalálhatok én is feladatot ha gondolod :D

2011. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Soha a büdös életbe nem szerettek..én már próbáltam kva lenni,beleolvadni a tömegbe,teljesen különcködni,vagy a kettő közöttit kialakítani ,kedves lenni,undok is voltam már ..de sehogyse kellek az embereknek.. A suliból elegem van..tanulhatok akármennyit de nem megy..úgyhogy meguntam ezt...Szerencsétlen vagyok mindenhez..
2011. okt. 18. 18:13
 19/31 anonim ***** válasza:

Ezek mellett nem árt ha vicces is vagy, alapból legyél kedves, néha lehetsz undok de inkább csak viccből undokoskodj néha. Tanulással meg ne törődj, én kifejezetten rossz tanuló voltam mégis mindig jó kedvem volt, nemis akartam volna jobb lenni de nemis tudtam volna.

Ha mondjuk jársz egy 30 fős osztályba akkor nem hiszem el hogy nincs 3-4 ember akivel jól kijönnétek. Én eddig már 3 különböző osztályba jártam és mindenhol megtaláltam azt a 2-4 embert akivel lehetett haverkodni, a többiekkel is javarészt jóban voltam de velük nem haverkodtam.

Tudnék mesélni pár sztorit amin más ember idegeskedett volna én meg egy jót röhögtem, mindenben meg lehet találni a jót is.

Legyél, laza, vicces, kedves. Külső annyira nem is számít, persze azért legyél ápolt, ne olyan mint egy csöves, de nem kell extra szépnek se lenni.

2011. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Értem amit írzs,de ha én jó tanuló szeretnék lenni és az az egy tart vissza,hogy nincs akkora tehetségem/eszem ,mint másoknak akkor az nagyon rossz:S Szenvedtem azért,hogy sikerüljön..de mégsem:( Barátkozni nem tudok! kÉPTELEN VAGYok bármin is nevetni...van amikor mégis..Igazából nem tudom mi lehet az oka,de amikor volt az osztálykirándulás akkor sokan mosolyogtak rám meg szerettek meg kedvesek voltak..de a suliban nincs ez így:S
2011. okt. 18. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!