Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nők közül csak a full...

A nők közül csak a full extrás csinibaba az ember?

Figyelt kérdés

Észrevettem sok férfin, hogy női ideál szempontjából vannak bizonyos szintek. Nos, ám ezzel nincs is semmi baj, de észrevettem, hogy bizonyos női típusokat jobban tisztelnek, jobban szeretnek, mint mondjuk az "alatta" lévő nőket. Bizonyára az érintett személyek ráismernek saját magukra, mikor a sokkal csinosabb barátnőjükkel, testvérükkel, vagy egy ismerősükkel mennyivel tisztelettudóbbak, nyitottabbak és kedvesebbek, mint velük. Igaz?


Azt is észrevettem, hogy akármi is történjék, tökmindegy mi, egy ilyen felszínes férfi számára csak a gyönyörű nő az ember, a csúf nő pedig - kerek perec kimondom - egy kutya.


Na, nem akarok általánosítani, nem minden férfi ilyen, de sajnos találkoztam már sok ehhez hasonlóval, és szeretnék ennek az ügynek pontot tenni a végére, mert igazságtalannak érzem ezeknek a nőknek a helyzetét!


Gyakorta találkozom azzal a könnyen bántható szöveggel is ilyen esetekben, mint "mi van, féltékeny vagy, te sosem leszel ilyen gyönyörű" mondatokkal, és nem hinném, hogy a szerencsétlen tényleg irigy vagy féltékeny volna, csak egyszerűen fáj neki, hogy ő ott a kutya, a másik meg a drága kincs... pedig gyakorta fordítva van, nem, kedves urak?!..


..És most a ne a farkuk uralja az agyukat, ha kérhetem,

tisztelet a kivételnek!


2011. okt. 17. 00:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy kellemesebb a társasága egy "szőke cicának", de gondoljatok csak bele, ti hogy éreznétek a másik helyébe, mondjuk a csúf nő helyébe, mit tennétek, mosolyognátok önfeledten?!
2011. okt. 17. 00:32
 2/13 A kérdező kommentje:
A szépekről könnyebb elhinni a jó tulajdonságokat, de ez gyakorta csak látszat, és a látszat néha csal! És szerintem főleg a pasikat lehet így becsapni.. a nőket nem is annyira!
2011. okt. 17. 00:40
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, én próbáltam ismerkedni csúnyácska nőkkel is, de kiderült, hogy ők is ugyanazt a férfit akarják, akit a csinibabák is. Tehát hiába vagy rosszabb nő, az elvárásaid irreálisak. Ha a saját szinteden ismerkednél, még jó is lehetne neked. Ha a férfiak kompromisszumképesek ilyen kérdésben, akkor a nők miért nem? Aztán sírtok, hogy nincs egy normális pasi sem...Mindenkinek tudnia kéne a helyét, ennyi.
2011. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Az érettségiző válasza:

Felvetődik a kérdés, hogy miért akarnak olyan pasikkal barátkozni, akik nem tisztelik őket? Nekem is átlagos, és a legjobb barátaimnak is leginkább átlagos, nem "fullos" nőink vannak. A baráti körbe beletartoznak mindenféle lányok, csúnyák is, szépek is. Ha szép egy lány, az általában enyhítő körülmény a vitákban, de ha nem konkrétan dugni akar valaki, akkor nem a fenekét vagy a melleit bámulja. Amelyik bombázónak borzalmas lelki világa van, azt ugyanúgy kivetettük közülünk.


Szerintem csak rossz társaságban vannak. Esetleg tényleg bennük van a hiba (nem feltétlenül kinézetben). Ha van esze, akkor más társaságot keres, vagy magába fordul, "ne a farkuk uralja az agyukat" -> áttételesen ha elég, hogy a pasi farka tudja uralni tudja a nő agyát, akkor véleményem szerint meg is érdemli, hogy kihasználják őket. Egy intelligens nő tudja, hogy ki a megbízható férfi, és ki a gazember - ha meg nem, az már rég rossz. Személyes példámmal ennyit tudtam segíteni.

2011. okt. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A leírásod általánosítás és irreális. Nyilván sérelem ért, ne általánosíts. Ha pedig zavar, hogy ilyen történik, akkor ne mozogj olyan körökben ahol ilyen emberek vannak.
2011. okt. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdezőt, mivel nő vagyok, nem fullos, és sokszor ezek kikerülhetetlen szituációk. Mert munkahelyen történik ez a fajta megkülönböztetett bánásmód a kollégák ill. ügyfelek részéről.
2011. okt. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy ezek a fickók legtöbbször még csak köszönésre sem méltatják a kevésbé dekoratív kolléganőjüket. Max. ha ott a főnök.

Tisztelet a kivételnek!

2011. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, van benne igazság, és egész fiatalon megpróbáltam máshogy viselkedni, mint általában a férfiak. De nem éreztem magamat jobban az "alacsonyabb szintű" nőkkel, természetellenesnek éreztem a szitut. Azóta én is olyan vagyok, hogy nyomom a bókokat a csinosaknak. Ez van, rövid az élet, a jó nőkkel akarok foglalkozni. Amúgy a nem fullos nők is be tudják indítani a fantáziát, ha kihozzák magukból a legjobb formát, és MOSOLYOGNAK. Akkor felfigyelek rájuk is.
2011. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem is azt várom el, hogy bókoljanak nekem azok a pasik, akiknek nem jövök be, vagy hogy körülöttem legyeskedjenek, erről szó sincs, csak az emberi bánásmódot.

Van nálunk egy kolléga, aki elég könnyen indulatossá válik, ha nem úgy történik valami, ahogy ő szeretné, mondhatjuk, hogy egy hisztis, arrogáns alak. Az ilyen türelmetlen állapotában, ha épp ingerülten szól oda egy csinos kolléganőnek, utána rohan bocsánatot kérni, magyarázkodni, ahogy lehiggadt. Míg ha velem beszél durván, annyit sem böfög oda később, hogy "bocs".

Meg azért velük igyekszik sokkal finomabban bánni, nehogy megsértse őket, csak aztán valamikor mégsem sikerül. Na, velem szemben már nem ilyen óvatos.


Megértem azt is, hogy természetellenesnek érezted a szituációt, hogy egy alacsonyabb kategóriás lánnyal legyél, és bár nem tartozik a témához, de a fiúknak meg azt kell elfogadnia, ha egy lány magához méltatlannak érez egy szerényebb anyagi helyzetben lévő fiút, nem pedig sopánkodni miatta, mert nekünk meg ez a természetellenes.

Hát, hiába, ez így van a két nembe belekódolva.

2011. okt. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti mondatodra mondtam mindig, hogy "minden nő k..."

De felnőtt fejjel megértem ezt a dolgot, valahol ez az élet rendje.

2011. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!