Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne verjen meg...

Mit tegyek hogy ne verjen meg vagy én verjem meg?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek a suliban nem ismerem más osztályba is jár de a lényeg hogy sosem egyedül viszont azt is megjegyezném hogy hihetetlenül felhordja az orrát ...Akkor kezdődött amikor megyek a suli folyosóján és jön ez a kettő a hátam mögött aztán mint már kitanultam NÉZZ MINDÍG A TÜKÖRBE BÁRMILYEN HOMÁJOS IS...nos ezt kihasználtam így amikor ő minden ok nélkül meg akar rúgni én hátrarúgok és elterül én futok de ö felkelt és követtet a wc-ig ahol megkérdezte a nevemet persze nem az igazi nevemet mondtam hanem valaki másét aztán elengedte a karom és röhögve azt mondta hogy megmond az osztályfőnökének és kirugat az iskolából persze ezt sem hittem el de kérdezem ha hazamegyek és közbe jön utánam megverni akkor mit csináljak?????????????
2011. okt. 19. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a "7" a korodat mutatja.
2011. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bérelj fel egy bandát és verjétek meg a haverjával együtt.

Volt hasonló. Keress rá Olaszliszkára.


Sok sikert.

2011. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A banda megvan.De egyedül akarom megverni (egyébként mind a ketten 8 osztályosok vagyunk)
2011. okt. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!