Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akar fizetni egy munkaadó....

Nem akar fizetni egy munkaadó. Most komolyan verjem meg?

Figyelt kérdés

Holnap fogunk találkozni, de nem tudom mi sül ki a dologból. Ígyis jelképes összeget kérek. És iszonyatosan felidegesített. Az a bróker fajta, aki azt hiszi bármit megtehet. De neki is törékenyek a csontjai. Nekem megér 30 ezret ha szétüthetem. Tanú nem volt, hivatkozhatok arra, hogy fegyverrel fenyegetett és önvédelemből tettem harcképtelenné. Vagy, hogy egyszerűen ott sem voltam.


Mi legyen? Eddig nem mertem írásban megfenyegetni. De holnap lehet beverem az orrát.


2011. okt. 10. 17:26
 1/2 LadyLee válasza:

Javasolnám, hogy az arcát ne verd be, mert az nem szép dolog. :)


Inkább vigyél egy diktafont, sunyiba vedd fel, hogy elismeri, hogy munkaviszony alapján tartozik neked, és pereld be a munkaügyi bíróság előtt.

2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leszarom a penzt, mondom, piti osszegrol van szo. Tukajdonkeppen arrol van szo, h egy 200 ezres munkaert akart 30 ezret fizetni, belemntem es most ezt sem akarja.
2011. okt. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!