Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphatnék segítséget?

Kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés

Kicsi fiam 22 éves, aki még velünk lakik, nagyon el van keseredve, mert még nem találta meg az igazit. Gyakran csak otthon ül és játszik a számítógépén. Nagyon rossz ránézni! Kérlek segítsetek!

P. Magdi


2011. okt. 19. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A kicsi fiad már valójában felnőtt, hagyd élni egyedül.
2011. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen jól mondja a 17:52-es. Nem veszitek észre de mg akadályozzátok őt ebben. hagyjátok békén! egyszer úgy is el jön az igazi.
2011. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért akkora tragédia ha egy 22 éves férfi még nem találta meg az igazit? Az én fiam 24, még tanul, de még ezer és egy terve van, széles érdeklődési köre, hobbik stb. . Majd közben valamikor rátalál a megfelelő lányra, oszt jónapot. De addig is éli hasznosan, aktívan az életét. Nem csak az az egy célja van az emberi létnek, hogy találjunk egy párt.
2011. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, félreütöttem egy billentyűt! Jelenleg 32 éves.
2011. okt. 20. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
32 éves? Háááát. Én írtam, hogy nem baj ha egy 22 éves férfi még nem találta meg az igazit, de ha 32 az már más. Az is fura, hogy még az anyukájával él. Ez elég riasztó a lányoknak ám. Ha egy férfi önállóan, egyedül él, az teljesen más színben tünteti fel. Úgy gondolom a nők egy 32 éves embert inkább férfinak tartanak, ha önálló életvezetésre képes. Teljesen megváltoztatja az egyéniséget ha a fiú kiröpül anyuka szárnyai alól, tartása lesz, megnövekedik az önbizalma.
2011. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kicsi fiad 32 éves...OMG

Most mit mondjak, nem csodálkozok, hogy egyedül van.

2011. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!