Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes itatópohárhoz kaphatné...

Aventes itatópohárhoz kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés

Most vettük de véletlen kidobtam a papírját.

Van egy kis gumi korong amit nem tudok hova tenni. Az itató csőr alá kell szerintem de ha oda teszem tényleg nem csöpög de inni sem lehet belőle. Ki kellene lyukasztani??


2011. aug. 18. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell kiszúrni,a babának kell szívni úgy,hogy a folyadék kijöjjön belőle.A lányom már 20 hónapos,szelep nélkül használjuk:)
2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyém sem tudja szívni, ő is 20 hós. De neki egyáltalán nem kell, még szelep nélkül sem.. Van egy másik Nuk-os abból szépen jön, meg puhább is..

a kérdésedre válaszolva, nem kell lyukasztani, de nem egyből jön rá a baba, hogy szívni kell, meg szerintem túl kemény, én sem szeretném.

2011. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!