Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felkerülni a...

Hogyan tudnék felkerülni a puruttya extrémre?

Figyelt kérdés
Ötleteket várnék.
2011. okt. 19. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
www.betegnekrofilallatvagyok.hu-n kell regisztrálni.
2011. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk lefotózod magad miközben felakasztod magad, és a képeket valami ismerősöd elküldi a purutyaextrem@gmail.com címre.
2011. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne akard megtapasztalni, ha meghalsz és durva halálod van, majd a rendőrségi fotók a netre kerülnek, miután a fél világ nevet a halálodon, mert ilyen aberráltak, akkor felkerülhetsz. amúgy puruttya fan vagyok, de szerintem semmi vicces nincs halott emberek hulláiban, de nem azért mert lelkiismeretes vagyok, csak emrt leszarom hogy meghaltak, mert nem ismerem őket, ha meg ismerném őket, akkor nem érdekelnének a fotóik. de am puruttya <33 :D
2011. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugorj le egy nagyon magas épületről és mond meg egy haverodnak hogy kamerázza végig az egészet jó közelről. Vagy kérd meg haverodat hogy fejezzen le :) Gyújtsd fel magad...annyi de annyi módszer van...
2011. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!