Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tör a rendőrség Facebook-ot?

Tör a rendőrség Facebook-ot?

Figyelt kérdés

Állami gondozott vagyok, az intézet nagy részének (úgy 60 embernek biztos) feltörték a Facebook-ját, köztük nekem is... Valami intézetis gyökérre gyanakodtam, de igazából nem ért ilyenekhez egyik se, meg nem is klasszikus baromkodás, hogy feltöri és kiír mindenféle hülyeséget, hanem csak belépnek és nézelődnek... Mondjuk nekem betettek, mert egy 2 héttel ezelőtt valakinek küldött üzenetet átküldtek másvalakinek, aki ezért most utál... De mindegy... Tegnap hallottam, hogy állítólag a rendőrség törögeti végig. Van ebben ráció? NAGYON sok embert tördeltek végig pár napon belül és látható céljuk nincs vele. Szinte biztos, hogy nem benti gyerek szórakozik, mert 1. nem is jutnak géphez, 2. nincs ennyi idejük, 3. nem is értenek hozzá...

Csinálhat ilyet a rendőrség? :S:S:S Kezd ijesztő lenni a helyzet.


2011. okt. 20. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemetorszagban,hallottam ilyenröl.
2011. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a valóságban már diktatúra uralkodik országunkban, így lehetségesnek találom. Tessék bonyolult jelszavakat használni. pl. "TuzUnka.54321hHh" Egy ilyen jelszó feltörhetetlen, évekig tartana megfejteni.
2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tegnap beállítottam egy hasonlót, azóta nem láttam hogy beléptek volna, vagy legalábbis e-mail nem jött. Mondjuk ha már elolvasták az eddigieket, akkor már mindegy, nekem úgyis lőttek... :D

Remélem a legjobbakat :) Köszi a válaszokat...

2011. okt. 20. 15:28
 4/8 anonim válasza:
64%
Tuti hogy a rendőrök törögetnek+lehallgatják a telefonokat.Ha ok nélkül vízhangzik a telefon akkor számíthatsz rá hogy nem csak ketten vagytok a vonalban!
2011. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

Az utolsonak is telyesen igazat adok,egy ismerösöm,aki Becsbe el,es cigaretta arusitassal foglalkozott,telyesen lehalgattak,majd amikor a rendörsegre került,lejatszottak neki,az összes beszelgetest(a cigivel kapcsolataba).

2011. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Tudtommal a BM és a rendőrség közös erővel működteti, gondolom akkor a fb.-hoz is van közük. Sok-sok embert találtak már meg így a közösségi oldalakon!
2012. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor Bulgáriából lépett be vki a gmailemre. Az mi?
2012. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

paranoiások vagytok!!!!!!!!!!!

ha vizhangzik a telefon: szar a telefonod, vagy épp adókörzetet váltott :)

szted 2014-ben rájönnél ha lehallgatnak? :DDDD

ne vicceljünk már :D

fb:

ha nem nyílvános akkor nem látják és pont

feltörni lehetetlen!!!!!!

olyan nincs, olvass utána :)

nagy mutatvány 1 keyloggert felrakni :D te is fel tudod 10 perc alatt ;)

fogjátok fel h ez nem 1 zár amit feltör a lákátos guszti!

nem tudják feltörni és ennyi.

Egy sima amerikai domain szolgáltató sem fog adatokat egyszerűen kiadni a magyar hatóságoknak ( lásd kuruc infós hercehurca évekig elhúzódott, bár ott inkább politikai mint bűncselekményi okok voltak), a facebook meg pláne.

Le hallgatni pedig akkor sem tujda lehallgatni ( kizárt, hogy beengedjék az IT struktúrába az magyar rendőrség eszközeit), legjobb esetben is csak adatot szolgáltatnak. Viszont nem hinném, hogy a kérdező nemzetközi terrorista lenne, esélye gyakorlatilag zéró a "lehallgatásnak."

2014. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!