Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon ciki?

Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Múltkori órán én akartam feleni, fel is szólított (magamtól jelentkeztem)a tanár, de nem sikerlüt a feleletem, mert először elment a hangom, utána meg rosszat mondtam. Úgyhogy azt mondta, hogy elúszott az esélyem nála... csak sajna utánam is feleltek ( nem önállóan, és hibátlanul elmonftak... most nagyon megalázva érzem magam, hogy mit gondol rólam a tanár, a többiek,... stb. Segítsetek!!!
2011. okt. 20. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, 1 kicsit. próbáld elfelejteni, és ne buzgólkodj máskor annyira
2011. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tanár szerintem megérti a dolgot - hisz felnőtt ember. Gondolom megtanultad, azt hitted, hogy tudod, de még egy utolsó átnézésre lett volna szükség. Ezt legközelebb ne felejtsd el. Én a helyedben többet nem jelentkeznék ezek után.
2011. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy elúszott az esélyed nála?

4-es?

2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Megértem, hogy kellemetlenül érzed magad a helyzet miatt. De kis idő és túlteszed rajta magad.

Egy tanár nem mondhat olyat, mint amit neked mondott. Nagyon remélem nem gondolta komolyan és csak rossz napja volt azért mondta. Az osztály előtt meg ne érezd magad rosszul. Ki tudja, talán holnap közülük fog valaki így felelni, mint most te. Ez mással is előfordulhat.

A tanárnál meg ne jelentkezz, folyamatosan készülj az órákra, előbb utóbb feleltetni fog és majd akkor bizonyítasz neki.

Fel a fejjel!!!!!

2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem meg egyél sok szilvásbuktát és akkor majd jobban sikerül!! :)
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el h léteznek még ilyen emberek.

Tisztelet!

2011. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz, a bátorító válaszpokat, de most nagyon kellemetlenül érzem magam, mikor az óráira kell mennem. :/

Utolsó: milyen emberek?

2011. okt. 21. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik a rossz jegyet nem menozesnek fogjak fel, henem traumanak! Regen en is ilyen voltam.
2011. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!