Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt még valaki akinek...

Van itt még valaki akinek elcseszték a napját?

Figyelt kérdés
Mivel?
2011. okt. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvertek. :/ Csúfoltak.... mint nap mint nap..szokták.
2011. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az égiek.elhagytam 200 ft-ot és avicc kedvéért akkor nyitottam lakásjaaót a megkeresésére, amikor ahetek óta próbálom lerázni az engem bsztató jehova tanuit akik természetesen random az ajtó előtt álltak. A gépszalag is naná h ma is kifogyott a pénztár gépből a boltban -nem kevés időt vártam mert valami egyéb problema is volt, és végül pénznélkül indultam el csekket feladni ugyhogy sétálgattam mint a hülye a ház és a posta között. oh. boltban is 2x voltam, mert később derült ki h valami nincs otthon ami kellett volna.
2011. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jujj, nagyon.. végre most kiírhatom magamból. Hetente 2x van ilyen program a sulinkban(mivel vallásos iskolába járok), hogy "áhitat". Idén nem voltam egyen sem, most meg elkapott 1x, hogy lógok, és megjegyezte, hogy látta, hogy nem voltam sokszor, úgyhogy valszeg kérvényeztetni fogja a magaviselet-levonást;

+ lecseszett vagy 10 tanár előtt

2011. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi elcseszett napok nem olyan elcseszettek...

Mikor ilyen napotok van ,gondoljatok bele hogy ennél lehetne sokkal rosszabbis...pl megkéselnek az utcán,robbanás otthon,meghal valaki aki közel áll hozzád....

Az ilyen napokat csak sima rossz napként könyvelem el,amíg nem tragédia...

2011. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az enyémet szinte minden nap elcseszik!
2011. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!