Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki hisztizik azért, mert rend van a lakásba, ráadásul egy NŐ, mármint anya?

Figyelt kérdés
Elég nagy hiszti tőrténik,amikor a házba szép rendet rakok.Régebb tisztaság mániás volt,de manapság képes a büdősségbe,és koszba is akér enni,meg éllni.Kőnyőrgőm,miez valami pszichikai betegség,vagy mi???
2011. aug. 19. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Családban marad.
2011. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyfajta betegség. De az is az lehet, amit te csinálsz. Nagyon mániákusan rakod a rendet?
2011. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószinű tényleg pchiés dolog nem próbáltátok még orvoshoz vinni?
2011. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát de hiába mondja az ember,hogy menjen el dokihoz,mert ugyse teszi meg....elég idegebeteges viselekdései vannak manapság..... amúgy meg nm vok az a nagy rendrakó,de szeretem,ha nincs kosz körülőttem...
2011. aug. 19. 22:51
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy elpakoltad a dolgait, és most nem találja őket? Azt én is utálom, amikor emlékszem, hogy a papucsomat az ágyam előtt hagytam, és valakinek pont akkor jut eszébe elsüllyeszteni az előszobaszekrénybe, amikor újra belebújnék.
2011. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most az anyukádról van szó vagy ki? Nem azért hisztizik mert nem találja a cuccait, esetleg zavarja hogy az ő területén pakolászod az ő cuccait? Ezt én is utálom... ez normális szerintem. Mindenki a saját helyén tartson rendet a másét meg hagyja úgy ahogy van.
2011. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmiről van szó,hanem pl a kaja maradék az ottmarad elől ..a szemetes meg annyira teli van,hogy fojik ki a lé már belőle s ilyenek... annyira undorító...:-S
2011. aug. 19. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt én is utálom, hogy pl-ul a konyha-ollónak eddig a csempén egy akasztón volt helye, a következő héten már a fiókban van a helye és mire megjegyezném három hét múlva átkerül a fürdőszobai csempe kampóra, mert már ott a helye.
2011. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy rászoktattad anyukádat,hogy mindig te raksz rendet,ő meg már automatikusan nem csinál semmit,most már ez van.
2011. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!