Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet ezüstszínű festékszó...

Hol lehet ezüstszínű festékszórót kapni (ha lehet olyat aminek ilyen króm hatása van)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint nem a festékszóró ezüstszínű hanem a festék ami benne van :D
2011. okt. 22. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Bemész a gazdaboltba,ha ott nincs aakkor elmész egy festéküzletbe ha ott sincs akkor elküldenek egy másik festéküzletbe:) ezt az utat tényleg bejártam már Én is!!!

Tudod festék és festék üzlet közt is marhanagy különbség szokott lenni mert vannak amelyek kimondottan autófestékkel foglalkoznak és az kéne neked!

Mire szeretnéd felhordani?Műanyagról lejön és egy idővel mattul egy picit...Szerintem keress egy szintert és ott megcsinálják amit akarsz,mert az valamivel maradandóbb mint amik vannak krómfestékek a piacon...

Sok sikert!

Üdv!

2011. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi :)

nem kell semmi extra, spéci mittudomén milyen csak pár műanyag cuccost akarnék kidíszíteni :D

2011. okt. 27. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!