Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy küldjem el udvariasan a...

Hogy küldjem el udvariasan a vendégeket?

Figyelt kérdés

Anyukám imád beszélgetni így nagyon sokszor jönnek hozzánk vendégek, barátok, és a szüleim munkatársai is. De mikor már 11 órakor is itt vannak az nagyon zavaró! Már anyámnak is megmondtam h max 9-ig maradjanak. Rohadt idegesítő h én szeretnék vacsorázni vagy fürdeni vagy akármit amit este a házban csinálni szoktak az emberek és nem tudok mert anyámék mééég mindig beszélgetnek és nem akarok előttük pizsamában flangálni. wáááááá

szerintetek hogy jelezzem finoman h húzz a pi***ba??


2011. okt. 22. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél fürdőköpenyt.
2011. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
te vagy otthon, mászkálj csak pizsamában, hátha észbekapnak, hogy késő van...hát vagy tényleg fürdőköpenyben, akkor is észbekapnak szerintem...
2011. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vagy pucéran, bár akkor lehet inkább még maradnak :D

Szerencsére ilyen nálunk csak ritkán van akkor meg kibirom.

2011. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vacsorázz a konyhában. A pizsama fölé pedig vegyél köpenyt.

Gondolom,nem csak egy szobátok van?

2011. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most lezuhiztam meg minden sajna még mindig nem ment el :S

De azt hiszem már nem tudok mást csinálni :/// Azért köszi a válaszokat némelyiken jót derültem :))

2011. okt. 22. 22:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Én most elköszönök, elmegyek fürdeni, majd az ágyban még sokszor átolvasom a leckét, mert holnap nehéz dolgozatot írunk x, y, z tantárgyból. Erre talán veszik a lapot és a kalapot.
2011. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj oda édesanyádhoz egy pohár vízzel, meg egy szem szőlőcukorral, vagy vitaminnal és jó hangosan mondd azt: Itt van Anyukám az esti gyógyszered, amit LEFEKVÉSKOR kell bevenni! :)
2011. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy dolog nagyon elkerülte mindenki figyelmét: hogy ezek a vendégek az ANYJA vendégei, és rohadtul nem az övéi. Így milyen jogon küldené el őket? Ugyebár az meg rosszul esne, ha az ő barátait vagy párját küldené haza az anyja?
2011. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:DD Szerencsére még holnap nincs suli úgyhogy a dolgozat nem jó...a gyógyszereset lehet hogy kipróbálom bár az elég ciki ha anyu nem veszi a lapot :D
2011. okt. 22. 22:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Már elnézés de úgy gondolom hogy hiába az anyám vendégei ha jelzem most azaz még 22:52-kor is itt vannak. Szerintem ez épp elég udvariatlan. Úgyhogy mivel én is ebben a háztartásban élek szerintem van jogom hogy elküldjem őket!Tőlem napközben az van itt aki akar. Amúgy én is szoktam másokat idehívni de akkor általában a szobámban vagyunk és nem "közterületen"
2011. okt. 22. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!