Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyton kötözkö...

Mit tegyek, ha folyton kötözködnek velem?

Figyelt kérdés
Van egy pár gyerek az iskolában, akik mindennel piszkálnak és idegesítenek. Az egyik gyereknek egyszer már kitörtem a kezét. Mit tegyek most? Ha elverem őket, kicsapnak az iskolából. Az igazgatónak is hiába szólok. Ha kicsapnak, az anyukámnak is nagy szégyen lenne, hiszen ő is ebe a suliba tanít.
2011. okt. 23. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Eltörted a kezét és még így is szívatnak? wo, akkor ha már a kezét eltudtad törni, egyszerűen pofázz vissza nekik, vagy eltöröd újra a kezüket (persze csak ijesztésként)
2011. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont azért pofáznak, hogy nekem rossz legyen. Mert ha megint eltöröm a kezét, 1 hétre kicsapnak az iskolából
2011. okt. 23. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz át másik suliba, ezt az anyukád is megértheti. Szerintem jobban járnál, mert az ilyen "népművészeti cserepedény" gyerekek nem fognak csakúgy leszállni rólad, és így azt is megelőzöd, hogy szégyenszemre kicsapjanak.
2011. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy elég kicsi a város és ez az egyetlen iskola
2011. okt. 23. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok!

Mondanám, hogy akkor ne vegyél róluk tudomást, de az nem tudod megcsinálni, mert ha egyszer kötözködnek nem bírod megállni, hogy ne védd meg magad. Mi lenne, ha suli után "társalognál " velük egy kicsit? Egyenként elkapnád őket, és megbeszélnéd velük, hogy mindegyik keze sorra el lesz törve, ha nem hagynak békén(tudom,ez nem túl szép megoldás, de ha ők ilyenek veled...) viszont akkor rádszállhatnak csoportosan, szóval... áá nem tudom, szivesen segítenék, de nem tudom milyen tanácsot adhatnék még. Egyszer kinövik ezt a fajta viselkedést és nem kizárt, hogy még jóba is lesztek egymással. Addig is türelem.

2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát elmult a baj... megmondtam nekik h megint el lesz törve valami ha még sokat kötöszködnek... az egyiknek az orrát a másiknak 2 fogát... azóta nem piszkál senki és még sulibol se csaptak ki csak itthon büntit kaptam :D
2013. jan. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!