Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facén elkeztem törölni a...

Facén elkeztem törölni a sznapos bejegyzéseket, amiket írtak. Láttam, h olyan bejegyzéseim sincsenek ott, amiket én írtam ki, de nem töröltem, és mégsincs ott. De az illetők adatlapján ott van, h írtak nekem, de az adatlapomon nics. HOGY IS VAN EZ?

Figyelt kérdés
-
2011. okt. 23. 15:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja és ha hozzátudsz szólni az témához, akkor hajrá :D szerintem senki se kíváncsi rád :D biztosan egy nagyratörő 12 éves vagy, aki élvezi most ezt a helyzetet :DD
2011. okt. 23. 17:00
 12/14 anonim ***** válasza:
12 és fél vagyok jóóóóó? Amúgy meg meg sem érdemled hogy válaszoljanak neked. Te is valami diktátor féle lehetsz , aki neked ellentmond, azt lesavazod mi? Nem volt rokonod Moammer Kadhafi? Hasonlít a stílusotok.
2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi van? Kimentél megmondani anyukádnak?
2011. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
háhá :D menjél le fát vágni. unatkozol? :D játsz a kutyáddal :D ja és ha problémáid vannak, ne engem basztass miatta, fordulj orvoshoz, vagy mit bánom én. és méggyszer megkérlek, hogy ha nem tudsz a témához hozzászólni, akkor takarodj :D igen menő lehet... :D hát neked se lehetnek normális emberi kapcsolataid :DD
2011. okt. 23. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!