Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facén elkeztem törölni a...

Facén elkeztem törölni a sznapos bejegyzéseket, amiket írtak. Láttam, h olyan bejegyzéseim sincsenek ott, amiket én írtam ki, de nem töröltem, és mégsincs ott. De az illetők adatlapján ott van, h írtak nekem, de az adatlapomon nics. HOGY IS VAN EZ?

Figyelt kérdés
-
2011. okt. 23. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az a "facén" ? (faszén?)

Mi az a "sznapos" (szappanos?)

Fejezd már ki magad értelmesen! Nem az óvodában vagyunk!

2011. okt. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

250 karakterben ? próbáld meg... különben meg segítséget kértem, nem pedig kötözködést! aki segíteni tud, az értelmezni is tudja, amit kiírtam.

ha meg nem érted a kiírásom, akkor próbálj meg haladni a korral.

köszi, puszi.

2011. okt. 23. 16:11
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy miről beszélsz,de ez nem egy chat-szoba, ahol mindent rövidíteni szokás, ha nem vetted volna észre. Amúgy ha a magyarázat mezőbe írod a mondanivalódat, akkor jóval több mint 250 karakter. Csak az a dühítő, hogy ilyen kis csitrik uralják az ilyen oldalakat is mint te. Ha normális felnőttre szabott választ szeretnél, akkor a kérdés is legyen olyan. Kicsi csíra!
2011. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ooohjajj !? egy NAGYON NAGYON OKOS felnőtt oszt. húhúú :D szerintem meg ha nem tudsz a témához hozzá szólni akkor menjél máshova tee szánalom :D nem az volt a kérdés, hogy kik írnak ki erre az oldalra, sem az hogy, hogy van valami rövidítve :D TALÁN VALAMI INTERNETES NYELVÉSZ VAGY, HOGY MEGMONDOD, HOGY KI, MIT, HOVA, ÉS HÁNY ÉVESKOR FELETT ÍRJON ? :D anyukááám... :'DD
2011. okt. 23. 16:46
 5/14 anonim ***** válasza:
már elegem van az ilyen f@szokból akik mindig belekötnek, h mit hogy kéne írni, meg h vegyél helyesírási szótárt, stb. qrvagázz
2011. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja és a fb-t meg se próbáld megérteni, mert elég logikátlan, nembaj, ez van, ezt kell szeretni
2011. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jogos... de annyi esze nem volt, hogy a témához írjon.. :)

köszi a segítséget, csak elég bosszant, hogy nincsenek meg a kiírások :(

2011. okt. 23. 16:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Húzzál a facédre és kérdezgess ott ilyen marhaságokat. Ott valószínű hogy egy értelmi szinten lévőkkel szoktál beszélgetni, azért lehetsz ennyire retardált. Menjél és törölgesd a sznapos bejegyzéseidet, bikabornyú!
2011. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és az amiről te beszélsz az: Facebook helyesen. De a retardációd elnyomja teljesen a józan ész súrolta határokat.
2011. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ööm... nem tudom hogy ki a retardál? :D nem az volt a kérdés amiket te oda felsoroltál okostojás :D ha nem tudsz hozzászólni normálisan a témához, miket írsz ide ? :DD PFF :D
2011. okt. 23. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!