Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szextali.hu, hogyan hajtják...

Szextali.hu, hogyan hajtják be a pénzt?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottam a barátnőmmel 1 és fél év után. Nagyon magam alatt voltam és egy barátom (akit holnap szétfogok verni) ajánlotta ezt az oldalt. Én is buta voltam mert nem jöttem rá egyből hogy mekkora kamu, és azért mert nem olvastam el az ÁSZF-et. Szerencsére időben rájöttem hogy kamu az egész és egy kitalált emberrel beszélek, de utána jöttem rá hogy ezek után még beakarnak hajtani 5000ft-ot. Ezt hogyan? Nem értem. Nem értem ennek az alapját, az elvét, a folyamatatát.
2011. okt. 24. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

egy n+1edik gagyi és társa telekom, ugyanúgy félig illegalitásban, mint a küldd az ilyen meg olyan szót az emelt díjas számra a szolgáltatásra való előfizetéshez.


vagy levonnak valamit a beleegyezéseddel, vagy nem, de utólag nem hajthatnak be semmit, felejtsd el őket.


ha mégis megjelennek végrehajtani, én fizetem ki. :)

2011. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, tehát magyarul nem kell fizetnem semmit? Az azért utólag érdekelne hogy ebben a dologban mekkora üzlet van, sok olyan ember van mint én aki ezt mind elhiszi?
2011. okt. 25. 00:03
 3/3 Én_vagyok_az válasza:
Nagy, és végtelen a pinára éhező, neten, SMSbe keménykedő kis vesztesek száma
2017. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!