Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor én most bevoltam szívva?

Akkor én most bevoltam szívva?

Figyelt kérdés
tegnap este el kezdtem szipuzni. vagyis szerintem azt csináltam. körömlakklemosót szívtam meg teknokolt. de ilyen depis zenét hallgattam közbe és csak rosszabbul lettem. el kezdtem sírni pedig nem volt min meg tök magamba fordultam . és én akkor most be voltam szívva ? 15/L
2011. okt. 25. 18:53
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy ezt csak azért kérdezem mert úgy halottam hogy ettől felkéne pörögni nem meg depizni.
2011. okt. 25. 18:55
 2/9 anonim ***** válasza:
A továbbiakban ha lehet ne csinálj ilyet.
2011. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attol halucinálsz. de ne ilyen szarokat szívj akkor inkább füvezz. nagyon hamar tönkre tesz
2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mért ne? :o
2011. okt. 25. 19:09
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs pénzem fűre :( amúgy meg nem akartam beszívni csak ugye halottam hogy bepörgök tőle és kiakartam próbálni. xd
2011. okt. 25. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked is annyi eszed van, hogy ha hallasz valamit, azt ki kell próbálni.

Gratulálok te agyatlan liba.

2011. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké igazad van de az osztályfőnökömtől halottam :$$
2011. okt. 25. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit?

Hogy mit és hogyan kell szívni? Meg hogy feldob?

2011. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen .. :D mert hogy ki esett egy teknokol a padból és a fiúk elkeztek ott szólogatni hogy : mivan szivogatsz? és erre a tanár elmondta hogy ettől be lehet pörögni de én te csináljam ÓRÁN mert ő nem akarja meg hogy a teknokolt ha a kézbe nyomjuk akkor kevesebb lessz a hatása mint ha máshonnan szívnánk.
2011. okt. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!