Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Illik-e széttárt lábbal ülnie...

Illik-e széttárt lábbal ülnie egy fiúnak, és miért?

Figyelt kérdés

Mivel a barátnőm szerint "üljek szépen", zárt lábakkal a metrón, elgondolkoztam ezen..

(Nem 1 méteresre tárva, hanem csak úgy lazán, kényelmesen)


2011. okt. 26. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Zárt lábbal ülni elég b*zis....
2011. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Kiábrándító zárt lábbal, meg keresztbe tett lábbal ülni egy férfinak. Nekem az is ellenszenves, amikor egy pasi terpeszkedik, túlságosan széttárja a lábait, hát valami e kettő között a normális.
2011. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ülj,ahogy neked kényelmes. Lány vagyok,de szoktam hosszú úton utazni,hát elég durva lenne pl 3 4 órán keresztül, zárt lábbal ülni:D. Jó, itt nem azt kell érteni, hogy kitárom a lábam,de egy picit, hogy mondjam nyitott lábakkal. meg ki szoktam nyújtani a távolsági buszon.Jó egy méteresre tényleg ne,hanem ahogy neked jól esik.
2011. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

framerban vagy hosszúszárú sortban miért ne illene...


nem tudom hogy vagytok vele de ha te mondanál neki ilyet mások előtt, biztos egy órás veszekedés lenne belőle amiből nem te jönnél ki nyertesen persze


23F

2011. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én, nőként több ember társaságában természetesen nem szeretem szétlökni a lábaimat, de egy férfi esetében nem értem, mi a gond ezzel. Éppen hogy az kelt bizarr benyomást (legalábbis bennem), ha egy férfi összezárt lábakkal ül.
2011. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány pasim volt, mindegyik szét tett lábbal ült:) Fel se figyeltem rá, ugyanakkor tök furi lenne ha zárt lábbal ülne egy hapsi:)
2011. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is, a golyóknak hely és szabadság kell. Nem azért rakta ki a természet egy zacsiba, hogy aztán összenyomjuk...


Köszönöm mindenkinek véleményét, valami ilyesmit vártam, tanulságos volt :-)


Üdv!

2011. nov. 4. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!