Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Készültök már valamilyen...

Készültök már valamilyen szinten a karácsonyra?

Figyelt kérdés

Gondolom ez az első karácsonyi kérdés az ez évi ünneppel kapcsolatban. Ha ez valakit zavar, akkor kérem őt, hogy ne reklamáljon...


Nos, készültök már valahogyan a karácsonyra vagy mikulásnapra? Nézegetitek az újságban a karácsonyi rovatokat? Tervezgetitek, hogy mit kérték/adtok ajándékba?

És a karácsonyi menü tervbe jött már?


Köszönöm a normális válaszokat!


2011. okt. 26. 17:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 26. 18:16
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
nekem már nem kell foglalkoznom a karácsonyi bevásárlással, mert már januárban letudtam az egészet. még a karácsonyfát is megvettem. fel is van díszítve. nem lehet elég korán kezdeni a karácsonyra a felkészülést!!
2011. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 sára04 válasza:
igen.de az 1. nek igaza van jobb most venni mert olcsobbak most a cuccok.én már gyűjtöm a pénzt is rá.
2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

18:44

Nagyon vicces... Gondolom sokkal jobban érzed magad, hogy itt humorizálhattál...


Utolsónak pedig köszi a választ!

2011. okt. 26. 20:42
 15/22 anonim ***** válasza:

Én már nagyon készülök:-P És ne aggódj kedves kérdezp, nem ez az első kérdés...azt szerintem még én tettem fel júliusban, mert már akkor is vártam a karácsonyt:D Imádom a havat és az ünnepeket, nem bírtam magammal..


Én ma voltam ikeába is, megvettük a párommal az összes karácsonyfa díszt tök olcsón. Most megéri bemenni és megvenni szerintem.

Ajándékügyileg: hugomnak már találtam, happy boxból kap két dolgot. A többieknek még nincs...Majd ha bejön az auchanba is, hogy minden polcon karácsonyi témájú tárgyak, szerintem azok közül választok:-)


A karácsonyfánkért novemberben megyünk (180 centis lesz).


20N

2011. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Azta, mi a karácsonyfát kb 23-24én szoktuk megvenni.
2011. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Aragog, nyilván műfenyőről beszéltem az imént:-D



20N

2011. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja jó, de nem is amiatt, hanem hogy addig tároljátok, vagy fel is díszítitek előre vagy mi? Amúgy a rendes fenyő is eláll sokáig, mi volt hogy csak februárban szedtük le a miénket, mert akkor kezdett el csúnya lenni.
2011. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És mindenkinek előre boldog karácsonyt!

Addig is látogatom az ünnepi oldalakat :D

2011. okt. 30. 08:58
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Ma állítom a fenyőfát, és elénekeljük a Jingle Bells-t.
2011. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!